Cocuk sevmiyorum ve baskasinin cocugunu serbest bir sekilde sevenleri anlayamiyorum?

Oyle bir sey ki cocuk baskasinin cocugu ama ufacik cocuk tutulmus sapur supur opuluyor.
Yani ben bunu konuyu tam olarak neresinden ele aliyim bilemiyorum.

Seven kisinin samimiyetsizligine mi soyleyim?

Yoksa yine seven kisinin durtusel sebeplerden kendini tatmin etme arzusuna mi?

Biri bana bir cocugun hangi sebeplerden opulerek sevildigini anlayabilecegim dilden yazabilir mi?

0|1
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bilmiyorum ya, ben de sevmem çocuk sevmeyi. İnsan sevmem pek zaten genel olarak. Ama mesela kedi yavrusu görünce içim bir hoş olur. Çok merhametle dolar içim böyle. Hemen çağırırım, alırım onu kucağıma eğer isterse. Severim, okşarım. Yemeği yoksa gider yemek alırım, su yoksa koyarım. Ama insan yavrularını nedense sevemiyorum. Bağırıyorlar, çağırıyorlar, kulaklarını çok zorluyor insanın. Hani ne bileyim mesela çocuk güzellik yarışmaları oluyor, bana çok antipatik geliyor. Çocuklar güzel değildir ki, bana güzel gelmiyor yani. İşte, zevkler ve renkler tartışılmıyor :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben hic sevmem

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Çoğumuz küçük tatlı pofuduk birşey görünce ( kediköpek yavrusu , Bebek vb) psikopatça bir sevme hali geliyor. O şeyi sıkmak , bağrımıza sokmak , suratını ellerimizin arasına almak vb şeyler yapıyoruz. Hatta öyle ki dişlerimiz kaşınıyor , içimiz gıcıklanıyor. Şahsen ben girişiyorum bildiğin ağlatıncaya kadar küçük çocuklara. Sadistçe garip bir zevk alıyorum. Aşırı sevimli şeyler ölümcül olabiliyor yani. Birkaç yerde bu davranışla ilgili makale okumuştum.

0|0
    0|0
    • Haz aliyorsun iste. Salyalarini birakiyorsun. Cocuk rahatsiz oluyor, istemiyor, agliyor, bagiriyor. Resmen tecavuzcu kayniyor memleket.

• Yurt disinda cocukta, evcil hayvanda yabancilar tarafindan sevilemez.
      Bilimsellik deyince soyledikleriniz bu bakimdan pek saglikli gorunmuyor.
      Egitim sisteminde dunyanin ornek gosterdigi finlandiyada egitim gordukleri alanda ogretmenleri disinda goz temasi bile kurman mumkun degil.
      Zaten cocugun huzursuz oldugu halde salyalarin bulastirilmasi hic bir sekilde normal degil.

• hellogiggles.com/science-squeeze-cute-things/
      news.nationalgeographic.com/.../
      Buyrun bilimsel kaynaklar.
      Daha fazlası bilgi için "why We squeez cute things" diye arama yapabilirsiniz.

• Buna merhamet denir.. Çocuklar sevilir çünkü onlar bu dünyanın en masumları.. Şefkat ve sevgi üst üste olunca sarılma ve öpme de peşinden gelir.. Kim sevgisi sarılarak göstermez ki? Belki çocuğun yoktur bilemem çocuk sevmeyen biri benim için güvenilmez biridir

0|0
    0|0
    • Bana guvenmen gerekmiyor zaten. Ama burada soz konusu cocugu openlere ne kadar guvenilebilir.
      Sen benim cocugumu opmeye kalksan ben bunda sebep ararim anlatabiliyormuyum?
      Cunku sevmek icin salyalari sacmak gerekmiyor cocugun uzerine.
      Birde cocuklari opecem diye aglatam tecavuzculer var ki sorma.

• Senin çocukluğun sorunlu geçmiş belli

• Bur suru gerzege bizimkiler opturmeseydi iyiydi.

• tatlı olunca insanın öpesi geliyor yani asıl mesele dürtüsel sebep ama samimi olanlar da vardır neden olmasın

0|0
    0|0
  • Homofobik bir insansın ben bunu anladım

0|0
    0|0
    • Muhtesem bir zekaya sahipsin.

• Gen aktarimin kotuyse bunu bizimkilere salca olarak ustesinden gelemezsin.

• Senin genini kasdetmistim zaten nesin sen profosör falan mı

• O çocuklar masum ve Allah ile onların arasında hiçbir perde yok onuda biliyor musun onların sevgisi saf ve temiz

0|0
    0|0
    • Opmeyin o zaman. Opmeniz gerekmiyor masumlar diye.

• Var. Opmek gerekmiyor. Opmeden sevilebilirler.

• Ben şuna karşıyım öyle aşırı öpüp sıkmaya o zarar veriyor

• Kucuk bir cocuk sana hala teyze vs diyene kadar anlayamazsin o saatten sonra hersey degisiyo anlatilacak bir durum degil yasamak lzm

0|0
    0|0
    • Var ama salyami akitmam gerekmiyor. Oyun oynayinca veya bakarken gayet sevmis oluyorum zaten yegenimi.

• Kac yasinda yegenin

• Yazarı kimse sevmemiş

0|0
    0|0
  • cocuklar bebekler en zalim. insaninbile yumusatabilir.. goruntuleri masum olmalari sevilmeye sebeptir.

0|0
    0|0
  • Beni gormek isteyen suya yeşile ve çocuğa baksın der yaratıcı
    Bakmak gormek değildir

0|0
    0|0
    • Salyanizida akiton diyorsa eyw.
      Pedofili sayisinin yuksek olmasinin sebebini simdi daha iyi anliyorum.

• Pedofili ile sucluyan sensin seninle benim sevgi anlayışımızı arasında dağlar kadar fark var
      Dediğim gibi bakmak gormek değil

• Yaptiginiz sey tecavuz. Cocugu sapir supur sevmenin bir farki yok. Durtulerinizle hareket edip kendinizi tatmin ediyorsunuz.

• herkes sevmez

0|0
    0|0
  • Soyunun devam etmesini istiyorsan o çocuk yapılacak?

0|0
    0|0
    • Kendine cocuk yaparim o baska.
      Baskasina sevdirmem. Annanesi dahil opemezler.

• Sende bir bakıma haklısı mikrop yuvası herkes ama boşver birşey olmaz böyle tikler sonradan çok kötü şeylere sebep olabiliyor

• Çocuklar sevilmezmi kucuk hanim seni anlamadim. nasil bir yapin var onlar melektir :)

0|0
    0|0
    • Sevmiyorum sevsem bile salyalarimi akitmam gerekmiyor uzerine.

• Okumaniz mi yok? Ya detaya bakin ya da cevap yazip gereksizlik yapmayin.

• Kydum kusura bakma sen. numuneliksin. cinssin bu kafayla nereye kadarr kafa nereye sen oraya bence

• Neden çocukları severiz biz toplum olarak. Ne varmış.

0|0
    0|0
    • Durtusel sebeplerdeb tatmine devam diyorsun yani.
      Ne diyelim..

• Sen çocukları sevmediğini zaten söylemişsin. Ondan sana öyle geliyor. Bence anlamaman normal. Kendini zorlama. Sonuçta sen çocuk sevmediğini zaten söylemişsin.

Kızlar Ne Diyor 3

• Soru başlığı yanlış olmuş herkes direkt başlığı okuyarak gelecektir buraya. Başta bende dahil olmak üzere önce başlığı okuyarak inceden bir ayar oldum sana. Daha sonra içeriği okuyunca ne demek istediğini anladım.

0|1
    0|0
    • Saatten dolayi dikkat etmedim. Ama cocukta sevmem o da dogru.
      Deginmek istedigim nokta detaydaydi evet. Okumadan gelmisler.

• Insanin kendi cocugu baska olur tabi. Sende saf bir sekilde seversin.
      Ama kuzenlerimin cocugu var seviyorum fakat uzerlerine salyalarimi akitmam gerekmiyor. Oyun oynayarak filan sevebiliyorum.
      Bence yanlis. Cocuk rahatsiz oldugu halde openler var. Resmen tecavuz.

• Zararlı zaten. Her türlü hastalık ve mikrop kapılabilir. Ben yeğenimi sevmeden önce gider ellerimi yıkardım ki zaten öyle mıncıklayarak şapur şupur öperek sevme şeklim yoktur. En güzeli başını okşamak ve oyun oynayarak ilgilenmek.

• sen sevme mnakoyim

0|0
    0|0
    • Ben zaten sevmiyorum mnkym mide bulantisi yapmasalar.

• Unutmaki sende zamaninda bir çocuk dun

0|0
    0|0
Yükleniyor...