Survivor 2016'da Kimi Destekliyorsunuz?

Kimleri destekliyorsunuz görelim bakalım? Ben Atakan ve Semihçiyim.

• Semih Öztürk
    37% (7)33% (4)35% (11)Oy Ver
  • Atakan Arslan
    37% (7)17% (2)29% (9)Oy Ver
  • Nagihan Karadere
    0% (0)8% (1)3% (1)Oy Ver
  • Yılmaz Morgül
    0% (0)8% (1)3% (1)Oy Ver
  • Serkaç ve Çitlembik Efecan
    5% (1)0% (0)3% (1)Oy Ver
  • Nihal
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Diğer
    21% (4)34% (4)27% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Atakan yarın kavga çıkartıyor sanırım ya da Acun'un fragman oyunu. www.acunn.com/.../survivor-2016-34-bolum-tanitimi-893781-video

2|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• ZAFER METE 💕

0|1
    0|0
    • iq'su adada ki yengeçle eşit düzeyde olan Zafer :D

• Sahte hesap açıp flood yapıyorsun. Üstelik yorum sahibi kızların altına üşüşen dallama abaza taktiğiyle? Kusura bakma ama ben engellesem Pınar ve seni engellerdim tamamıyla bir önceki cümlemde söylemiş olduğum sebeptendir.

• Nil hanımefendi yine bir bebek edasıyla diyeceği saçma şeyleri deyip engelleyip gitti. Anladığım kadarıyla kendisi de Zafer'den farksız değil. E hayat bu sonuçta söylenebilecek bir şey yok. Atakan ve Semih'in Survivor'ına hoş geldiniz sayın 46lıklar :)

En İyi Erkek Görüşü

• bence bu ülkede daha mühim şeyler var işsizlik gibi , terörist saldrılar gibi. ölenler gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• acunun güneşten kararmış ayaklarını

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum

0|0
    0|0
  • Zafer Mete @pnraltan

1|0
    0|0
    • Performansi hakkında elestir
      Sevme destekleme sana bununla alakalı bir çıkış yapmadım zaten. Ama sen kalkıp kişilik analizi ya da zeka testi yapamazsın. O istatistikler de zaferi başarısız yapmaz. Sürekli atakanla yarışıyor başa bas geliyor bu onun performansı kötü diye değil. Atakan güçlü bir yarışmacı
      Benim orda yakınım varken ben bu kadar objektif olabiliyorsam senin hayli hayli olman gerekir. Semih fan indan fazlasını beklemek absürd olurdu gerçi ((:
      Neyse ileri zekalı mavis. Sana ayırdığım sürenin sonuna geldik hoşçakal

• Haha deli zafer

• Atakan

0|0
    0|0
  • Semih öztürk

0|0
    0|0
  • Semih ve Atakan power!!!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1