Umursanmıyorum?

Arkadaşlar oturduğum yerde çok tanınan birisiyim biraz egolu olacak yazdıklarım ama eksiksiz yazıyorum, Bir ortama girdiğimde herkes tanıyor herkes saygı gösteriyor başları derde girdiği zaman ilk beni arıyorlar, bende onlara hep yardımcı oluyorum kavgalarına gidiyorum bazen günlerce onlar için uğraşıyorum, ama bazen onlardan birine işim düştüğü zaman yapmak istemiyorlar kaçıyorlar, borclari oldukları zaman vermek istemiyorlar saklanıyorlar paraları var biliyorum ama başka yerlerde harcıyorlar şimdi ben onlara o kadar iyilik yapmama rağmen öyle yapmalarındaki sebep nedir? ya da onlara iyilik yapıyorum diyemi böyle davranıyorlar rahat takılıyorlar?

0|0
3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• O kadar egoist biri ki gizli kullanıcı 😂

0|0
    0|0
    • Gizli kullanıcı olmam gerekiyor ki gizli kullanıcıyım eğer olmasını gerektiren bir durum olmasaydı adminler gizli kullanıcı özelliğini açmazlardı egosu olmayan güzel bayan.

• Ne zaman arasalar sen ordasın bunu biliyolar o yüzden yapıyorlar umursamaz ol biraz benden sana tavsiye dostum

0|0
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum kolay lokma gibisinden

• Aynen artık yardım etme hiçbirine ama o zamanda sen kötü olursun 1.000 iyilik yapar 1 kötülük yapınca en kötüsü olursn

• Eyvallah dostum bir psikolağa gidicem o bana nasıl davranmamı söyler

• Gerek yok böyle şeylere kimseye iyilik yapmayacaksın ^^

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...