Tuzla Big Yellow taxi Benzin cafede telefonum çalındı Ne yapmalıyım?

Tuvalette unuttuğum telefonu yarım saat sonra fark ettim ve aradığımda kapalıydı
mekana gittim ama kamera kaydı yok dediler.
imeisiyle emniyete gittim üstüne su iç dediler
Tuvalette beni kesseler kamere kaydı yok mankoyim bu nasıl iştir.
ne yapmam gerekir?

0|0
12|48

En İyi Erkek Görüşü

• Pazar günü mekana topluca gidelim ortalığı karıştıralım. Garsonları hırpalayalım, hır çıkaralım, "telefonu sizin çaldığınız yetmiyor bir de utanmadan para istiyorsunuz" diye müşterilerin yanında bağıralım. Sizin kameranız yoktur nasılsa diyip mekandan çıkıp elini kolunu sallayarak gidelim.

1|0
    0|0
    • yapalım kanka

• dünde gittim kameraları gösterind edim bir halt çıkmadı.
      olan bize oldu poliste bir pook yapmadı.
      lanet girsin mekanına

• Allah evlerine ateşler salsınnn! Allah bu firavunların cezasını versin!!

En İyi Kız Görüşü

• Hayatım boyunca kaybettigim en pahalı esyam Chanel gözlüğüm olmuştu 🙈🙈 eminim çok kötüdür çünkü bazen bulamayınca din din din diiiin diye bir ara fon müziği gözler açılmış ağız hafif aralıklı baştan aşağı bir kaynar su ve bam telefon bulunur sapsal bir gülümseme bunu yaşamaya bulduğun zaman sefer sorun yok çok geçmiş olsun biraz guldurmek istedim inan çok üzücü

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 47

• imeı numarasını aldıysan takip edebilirsin telefonunu.. hep mnakoyarsan bir gün senin de telefonunan yaparlar :)

3|1
    0|0
  • Emniyetteki arkadaşlar doğru söylemiş bir bardak soğuk su içeceksin :( Tek yapacağın imei numarasından kapattırmak telefonu o da samsungsa klonlanarak tekrar kullanıma açarlar iphone ise telefon ölür..

Geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • olan sd karta oldu herşey vardı içinde ailem özelim herşey.
      alan puuşt internete yaysa meşhur olurum alsfklgh

• :D zaten en kötüsü o oluyo telefon kayıplarında :D ben ankarada düşürdüm bir kez bulan adam aradı beni telefonunu gel al diye alırken yüzüne bakamadım :D :D

• illa tuvaletin giriş çıkısını gçren bir kamera vardır içinde olmaması dogal tabi. polisler neden öyle birşey dedi onu anlayamadım

1|0
    0|0
  • O iş yaş ya moruk

1|0
    0|0
  • Olay şu eğer ünlü veya zengin olaydın içeriğinde özel görüntülerim var dediğinde hemen bulurlardı. Şimdi ise uğraşmazlar.
    Güvenlik konusuna gelince full şifre doldurun. Karta da şifre koyun. Telefona da kasko yaptırsak iyi olacak. Özel dosyalar ise zaten açık ise hesabına yüklersin. Yeni telefonunda tekrar ulaşırsın. Ben uğraşamam onlarla dersen böyle tava sapı :)

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun.. Allan arar ins..

1|0
    0|0
  • su iç

0|0
    0|0
  • şifadan toplanıp geliyoruz oraya bacooo

1|0
    0|0
  • Mit ' e başvur senin için özel ekip hazırlasınlar

1|1
    0|0
  • Tuvalete kamera koysalar oranın sahibini bellerler. Sen en iyisi android ise telefonun Device Manager ile telefonu sil

0|0
    0|0
  • garson/komi/temizlik görevlisi vs.= patron tuvallete telefon buldum
    patron=aferin bana getirmekle çok iyi bir şey yaptın al sana ödül olarak 20 tl (patronun iç sesi=oh bee 20 tl verdim 2000 tl aldım )

0|0
    0|0
  • böyle durumlar için telefona siyasilere hakaret içeren veriler yükle. onları hemen buluyolar

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun.
    İnternetten takip etme gibi bir özelliği yoksa,
    o telefonu bulman zor.
    Hafıza kartını yedeklemişşindir umarım.
    Emniyet bile "üstüne su iç." dediyse,
    tek çözüm yeni bir telefon almak.
    Tekrar geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Tuvalette kamera koyamaz hiçbir işletme

0|0
    0|0
    • tuvalet girişine diyoruz
      sıııçılan yere değil

• geçmiş olsun hemşo

1|0
    0|0
    • eyvallah ocağıma ateş düştü vallahi.
      daha yeni aldıydım telefonu

• Kötü olmuş
      dikkat etmek lazım demekki

• Abla bana pek inandırıcı gelmedi troll mu değil mi diye asdf Tuvalete niye kamera koysunlar ayrıca sjdds

0|0
    0|0
    • tuvalet girişine yavrum
      sııçılan yere koysunlar demedik

• Kasko yaptırsaydın yenisini verirlerdi simdi uğrasmazdın.

• Sen bazı şeyleri tam düşünemiyorsun. Bazı insanların telefonunda özelleri oluyor. Onlar kötü niyetli kişilerin eline geçtiğinde ne yapacaksın, onu da mı kasko telafi edecek?

• Her telefona emei atılamıyor. Eğer atılamayan bir telefonsa ve sen bunu kendi üzerine kaydettiysen kapatırsın. Mesela benim tel. i asusun sitesinden kendi üzerime kaydettim, istediğim zaman kapatabilirim. Ayrıca noktasal olarak konumunu da belirleyebilirim.

0|0
    0|0
  • Zıçarken pohuna odaklanmalısın

0|0
    0|0
  • Btkya başvur mahkeme yolu ile hemen kapanır telefon

0|0
    0|0
  • Telefonun kaybolması ölümlü bir vakayı aydınlatmayacaksa maalesef
    emniyetteki sayin a.. pardon degerli abilerimizi dinleyip su içmelisin.
    Telefonu gectim en kotusu ozel yazismalarin ve fotolarin 3. Sahislara gecmesi oluyor.

Gecmis olsun ablası.

0|0
    0|0
    • aynen sd kartta aileme dair herşey vardı.
      Valla kafayı yicem.

• Kız arkadasimda 4 gun once bakırkoyde kaybetmis. Cok kotu bir olay.
      ins. Ozel fotolarina zaman ayiracak sapık bir o. Cocugu cikmazda sadece yedek parca olarak kullanirlar.

• tam da orada benimde arkadaşım telefonunu kaybetmişti. geçmiş olsun :) vicdanlı bir hırsızdır umarım da özelini ifşa etmez :)

0|0
    0|0
  • Markasını söyler misin hemen

0|0
    0|0
  • Telefonun markası neydi?

0|0
    0|0
  • i phone ise bulunuyor ama Ancak bunu orada calısanlardan belkı goren olmustur Ya da telefonunu alan erkekse kesın rehberdeki kızlardan bırını arar mesaj falan atar

0|0
    0|0
    • kız tuvaletinde erkeğin ne işi var kardeş.
      Alan kesin bir oruuzbu

• belkı temızleyenlerden bırı almıs da olabılır yazık olmus unut sen onu. d Ben cafede telefon bulmustum aradım sahıbını gerı verdım ya nasıl ınsanlar var

• herkes insan evladı değil

• gecmıs olsun orayı ıyı bılırım :d orda eğer çalınmışsa gerı gelmez koaly kolayda orda çalınmaz

0|0
    0|0
  • Tuvalette seks yapiliyor diye kamera koymuyorlar yakinlarina

0|0
    0|0
  • Ben aldım telefonunu

0|0
    0|0
  • Tuvalette kamera olsa daha çok memnun olucan yani

0|0
    0|0
  • Benzin cafe ne saçma bir isim. oh olmuş sana. :))) cafe'lere hiç gitmem saçma saçma insanların birbirlerini görerek ego tatmini yaptıkları yerler. içlerinde kim bilir ne cahiller var ama aynı ortamda bulunmaktan zevk alıyorlar :)

0|0
    0|0
  • Polise git

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 11

• benimde bir defa telefonum çalınmıştı emliyete bildirdim ama bulamadılar bulunmuyor kolay kolay geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • Gecmis olsun ya- benimde daha once pc im calinmisti valla kendimi yirttim mudurun yakasina yapistim giden gitti bir kere... kamera kaydini hayatta veemezler savcilik izni lazim sikayet edip dava acman gerek

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun aynı şekilde biri daha unutmuştu otogarın tuvaletinde telefonunu tuvalete bir girdim telefondan mesaj geliyor sürekli neyse çıktım kadına verdim yanındaki de iyi insana denk geldin demişti 😂😂 herkes ben değil işte yaa 😇😇😇😂😂😂

0|0
    0|0
  • Suyu getireyim ben.

0|0
    0|0
  • Dedikleri gibi bir su iç. Savcılıga da gitsen müdürlüge de gitsen bir 💩yapmiyolar

0|0
    0|0
  • nasıl kamera kaydı yok? Koskoca mekanda kamera kaydı nasıl olmaz allah aşkına yaygara çıkartsaydın bazen çalışanlar bile alabiliyor telefonun iyi bir markaysa kendi bayisine bir başvur istersen

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • yeni telefonlara bak...

0|0
    0|0
  • tuzlada mı oturuyosun

0|0
    0|0
  • Git mutfağa bir bardak su doldurup soğuk değilse 2 buz at iyi gelir 😊