46 Yok Olan izliyor musunuz?

Harika olmuş :)
1 saatin nasıl geçtiğini anlamadım dünya çapında bir dizi olur bu :)
Ama şöyle de bir durum ülke zeka seviyesinin çoook çoook üzerinde umarım 3-4 bölüm sonra final yapılmaz :/

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Erdal besikcinin bütün dizilerini izlerim kardeş. Behzat c. (yayından kaldırıldı) reaksiyon (yayından kaldırıldı) inşallah bu da böyle olmaz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Evet izledim begendim

1|0
    0|0
  • hastanedeydim izleyemedim behzat ç varsa iyidir zaten yarın özetini izlerim mutlaka. :D sen böyle dedin daha çok merak ettim şimdi :(/

1|0
    0|0
  • yasemin allen hoş kız

1|0
    0|0
  • türk dizisi mi

1|0
    0|0
  • Final yapmasın diye geç saatte zaten

1|0
    0|0
    • Onun mantığını anlayamadım :)

• Dizi piyasasında herşey raiting üzerine kurulduğu için, e bu dizide yengeli, enişteli, baldızlı, kayınçolu ilişkiler yok. Tutmaz yani prime time da yayınlanırsa tutmaz. Geç saatte raiting kaygısı yok.

• Geç saat olsun biz izleriz :)

• Kanalları gezerken denk geldim 3-4 sn baktım degistim dediğin gibi ise fazla dayanmaz

1|0
    0|0
    • Oooo başrolde Behzat Ç. komserim varmış izlenir bu dizi tamam

• Nedense dizi izleyemiyorum

1|0
    0|0
    • Bende klasik dizileri izlemeyi sevmiyorum ama bu farklı :)

• Ben genel olarak dizileri izleyemiyorum hepsi için böyle. Kafa yapıma uymuyor galiba :)

• O ne aşkım..

0|0
    0|0
  • Konusu ne

1|0
    0|0
  • Biraz önce de biri övdü ama sorup yorumlamama özelliği var kızların. Sana da sorayım bir şans. Ne özelliği var ne dizisi acaba bu denli güzel yapan

0|0
    0|0
    • Psikolojik gerilim sıradışı alışıla gelen saçma sapan türk dizilerinden değil Erdal Besikcioglu başrolde :)

• Evet baktım netten burdan hayır yok diye :) Türklerden de bir atak beklemiyor değildim umarım bu diziyle bizleri şaşırtırlar

Kızlar Ne Diyor 2

• Beğenmedim.

1|0
    0|0
  • sema dalğıran

0|0
    0|0
Yükleniyor...