Türk insanı yardımsever olmasına rağmen gelen turistlere neden kötü davranıyoruz?

10 dakikalık mesafeye 3 kere köprü turu attıran taksiden tutun da, Türk'e 5 yabancıya 30 satan esnafına kadar neden herkes bu şekilde davranmak zorunda? Biz misafirperverlikle övünen millet değil miyiz? Kimse sana bedava ver demiyor ama o kadar da vicdansızlık olmaz.

Her şeyi geçtim öğrenciye niye kira farklı uygulanıyor bu ülkede?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• "Ne de olsa uyanmaz, somur alabildiğine" diye düşünüyor adam, maalesef

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• O eskidendi. Misafirperver felan olduğumuzda yok. Etrafına bir bak. Hiç bir menfaat gözetmeksizin, sırf hatır sormak için çat kapı gidebileceğin kaç ev var? İstersen dene. Kapıyı açtıklarında, üç kişilik bir evden en az ikisi seni gördüğüne memnun olmayacak. İnsanlar artık bu hale geldi veya getirildi. Bu durumdaki insanlar için önemli olan tek şey maddiyat. Ve insan kazıklayanlar da o üç kişiden ikisi...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Benciliz çünkü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kanları bozuk bro

0|0
    0|0
  • Bu tür kötülükler ve sapıklıklar genelde Türklerden çıkmaz... Ötekilerdendir o pislikleri yapanlar... Doğudan falan gelmişlerdir..

0|0
    0|0
  • Katılıyorum.

0|0
    0|0
  • çünkü o bir yabancı bizden değil öteki ve ötekiye de istediğin kötülüğü yapabilirsin bu düşünce yanlış mı bence yanlış ama ne yazık ki durum bu. yabancıdan kastım sadece ırk olarak konuşulan dil olarak değil düşünce bazında yabanc. ı aynı şeyler kendi düşüncelerine aykırı şekilde yaşayan yaşadığı düşünülen türkler için de geçerli. kira farklılığı da bunun bir nedeni en hafiflerinden biri.

0|0
    0|0
Yükleniyor...