24 yaşındayım ve kadınları hiç anlayamadım anlayabilen var mı?

Arkadaşlar kadınları anlayamıyorum bana göre dünyanın en tehlikeli şeyleri o yüzden hep uzak durmaya çalışıyorum son 4 5 yıldır. ne sevgilim var ne istiyorum. istediğim şey bir kadın değil. tyler reisinde söylediği gibi biz kadınlar tarafından büyütülmüş bir nesliz ihtiyacımız olan şeyin başka bir kadın olduğunu düşünmüyorum. peki siz neler düşünüyorsunuz kadınlar hakkında?

0|1
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Seytan, kiskanc

0|1
    0|0
    • ne kadar dürüstsün:)

• Yazik olan kadinlar %10 u gecmez. O da iyi dusuncesinden iste. Kadinlra ölum yasasin erkek haklarii 🤘🏻💯😬

• çok şekersin:) senle ben diğerleri gibi değiliz zaten hih.:)

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlar, kendilerini daima özel hisseden, ego ve kibrin en üst düzeyde harmanlanmış olduğu bedenlere sahip ruhlardır. Her biri birer Cyrpton gezegeninden gelmiş Süpergirl'lerdir. Kendilerini daima tek hissederler, öyle düşünürler. Bu yüzden sürekli olarak diğerlerinden önde olduklarını ispatlama girişimleri vardır. Bu yüzden varolduklarından bu yana suratlarını boyarlar, bu yüzden kıçlarını başlarını açarlar. Saçlarını uzatırlar, ellerini boyarlar. Güzel görünmek onlar için herşeydir. Daima el üstünde tutulmak isterler, kendinden daha önemli kadınlardan nefret ederler. Hep ulaşılmaz erkekleri elde etmek isterler. Kadınlar, lanetli varlıklardır. Tüm dinlerde cehennemin çoğunluğunu kadınların oluşturduğu söylenir. Uzak durmak gerek, her türlü pislik çıkar onlardan.

0|1
    0|0
    • Abartma hiçte bile.!

• Beni tanımıyorsun o halde yargılamaya hakkın yok boya küpü gibi ortalıkta gezinmiyorum abartı değil sadeden yanayım aşırı beyaz tenli olduğum için yüzüm çok solgun görünüyor hasta misin diye soruyor herkes biraz renk vermek için yapıyorum yoksa hiç yapmam yapıyor dediysem de rimel ve göz kalemi binde bir ruj ayrıca açık seçik giyinmiyorum dar giyinsem de bu kendimi göstermek için değil rahat ve güzel durdugundan.

• ben kadınları anlayamıyorum ama sen kadınları resmen sallamışsın kardeş.

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 5

• İster ciddi al ister alma. Kadınları anlama kılavuzu diye bir kitap çıkarıcam yakında. Yarısına geldim kitabın. Tahminim 5 ay'a bitiririm. Bütün deneyimlerimi topladım. Umarım sizler sayesinde güzel bir kazanç elde edicem. Hemde topluma faydalı olur umarım.

0|1
    0|0
  • şeytan yalvarmış; Allahım madem kadınları yarattın, beni neden yarattın?
    anlaması kolay. kıskandırma, onunla ilgilen, gözler dışarda olmasın, şımart ve en önemlisi KREDİ KARTLARINI ONA TESLİM ET. inan yine mutlu olmaz dünyanın yarısını versen diğer yarısı hani der.

0|1
    0|0
  • Kadin bir erkek icin allahin verdigi veya bahsettigi en buyuk mukafattir

0|1
    0|0
  • 32 yaşındayım bende anlayamadım

0|1
    0|0
  • Ben pek birsey dusunmuyoruk ya.
    Ama bulaşıyorumda kız milletine.
    Uzak kalmak daha iyi kendimce

0|0