Kızların sadece paraya ve tipe bakması beni delirtiyor kızlar neden böyle çıkarcı yaratıklar?

evet tipsizim ve aynı zamanda fakirim ama Allaha şükür şu ana kadar kızlardan yüz bulamadım diye asla zinaya bulaşmadım. Ama kzılardan nefret ediyorum kızlar için herşey para ve tip. Karakter hiç önemli değil onlar için.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Turk kizi oyle ne yapacaksin iclerinde duzgunu yok denecek kadar az

0|2
    0|0
    • Niye Türk kızı yazmak gibi bir ırkçılık yaptın ki? Türk, Alman, İngiliz karakter meselesi bu. Bazı kızlar öyle malesef

• @Snack87 genelleme yapan insanlardan nefret ederim. Genelleme sadece yanılgıya götürür.

• @kremalıdonut Zaten genelleme yapmadım samanlığın içinde iğne var dedim. :D

En İyi Erkek Görüşü

• Git yabancı biriyle evlen hiçteysse onlarda ego yok paragöz değiller türk kızları gibi aldatmazlar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ilk gorus erkekler icin de cok onemli unutma erkekler icin de tip herseyden once geliyo arrik onlarda okumus calisan bayan istiyor artik sadece bayanlar değil

0|0
    0|0
    • Benim için tip ve para önemli değil. Su ana kadar benden kat kat çirkin kızlara arkadaşlık teklif ettim onlar bile beni beğenmedi. Kizin boyu 1.50 bile degil doğru dürüst göğüsleri yok hatta vücut hatları aynı erkeğe benzeyen bir kıza evlilik teklif ettim o bile beni begenmedi. Ustelik o kız çalışmıyor işi gücü de yoktu.

• itiraf edin işte sizin için karakter falan hikaye ne kadar kötü kalpli olarsa olsun size ne kadar çektirirse çektirsin zengin ve yakışıklıysa o adama koşarak gidersiniz.

• Itiraf edecek bise yok avrupada yasamiyoruz burasi TC tabiki maddiyat on planda olacak

• Erkeklerde tipe ve fiziğe bakıyor ona bakarsak..

0|1
    0|0
    • en çirkin gtüme benzeyen kıza evlenme teklif ediyorum sanki suratı gtüme benzeyiyormuş gibi beni beğenmiyor :))

• Demek ki senden öylesin ki onlara ediyorsun herkes seviyesine göre

• Genelleme yapmayı bırakın artık.

0|0
    0|0
  • Benim suçum ne beni niye kattın

0|0
    0|0
  • yavrum sen kizlarda tipe hic bakmiyormus gibi konusma simdi istersen

0|0
    0|0
  • Öyle olmayanlar da var ama aradıkları karakter sen değilsin demek ki

0|0
    0|0
  • Malesef öyle

0|0
    0|0
  • En Çirkin diye sende diyosun millete sorun sende dostum

0|0
    0|0
  • Ne alaka herşey para pul değıl ama calışan evine bakan bir erkek isterler tabiki bu gayet normal
    Nefret ediyorsun annende bir kadın ama unutma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Birde çüke bakanı var onları unutmamak lazım

0|2
    0|0
  • Genelleme yapmak yanlış bu 1. Ayrıca tip herkes için önemli artık maalesef. Ne kadar tipe bakmam içinin güzelliği önemli dese de herkes, tip önemli herkes için. Senin dediğin kesime biz başka bir şey diyoruz ve bırak onlar hayatında olmasa da olur yani takma kafana.

0|0
    0|0
  • Herkesin bir kısmeti vardır. Fakir olman sadece bulunduğun çevreyi değiştirir. Kızlardan boşuna nefret etme. Mutlaka seni hakedecek biri karşına çıkar.

0|0
    0|0
  • Görünüşte önemli ama parada her şey değil.

0|0
    0|0
  • zinaya bulaşmalısın evladım kızlar sana asla bakmıcak çünkü

0|0
    0|0
  • Aga doğru diyon da ilk önce mi bu tavrı mı koyuyorlar sana karşı

0|0
    0|0
Yükleniyor...