Kapat

Bu nasıl bir şerefsizliktir?

İyi anlaştığım bir arkadaşımın bir şerefsiliğini öğrendim başka bir arkadaşımızın eşiyle ilişkisi olduğunu öğrendim bunu öğrendiğimde ciddi anlamda yumruk yumruğa kavga ettim şimdi düşünmekten kafayı yiycem ne yapıcam ben arkadaşa bu durumu anlatmalımıyım? ne yapıyım akıl verin lütfen

0|0
4|13

En İyi Kız Görüşü

• Kardeşim bu çok ciddi bir durum,, söylendiğinde felaketler olabilir,, sonu iyi görünmüyor yanii,,
    Bence o kadın bir an evvel eşinden ayrilsin bu rezillige son versin,, Nasıl yüzüne bakıyorlar arkadaşının,,
    Rabbim iyilerle karsilastirsin,, yazık insanlar ne hallerde geziyorlar,,

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Söyle kardesim bence ama delille git

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Önce o şerefsizliği yapana de ki git anlat yoksa ben anlatıcam. Baktın anlatmıyo kesinlikle söylemelisin. Şerefsizliğe göz yuman da bir o kadar suçludur unutma.

0|0
    0|0
    • kavga ettiğimizde söyledim zaten serseri mayın gibi geziyormuş ortada 2 gğndür bakıcaz görücez elimde delilde var

• İşin zor. Üzerinde büyük sorumluluk var Allah yardımcın olsun.

• söyle ama bunu ispatlamazsan kabahat sana kalır iftira atiyo derler ve arkadaşını sakinleştirki gidip elinden bir kaza çıkmasın.

0|0
    0|0
    • elimde delil var kardeşim

• bu arada çocukları yok

• tamam kardeş Allah yardimciniz olsun üzücü bir durum ama bu da bir imtihan işte

• Olur öyle.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Abicim bunların şerefsizliklerini sen sırtına yük etme, günahlarına da daha fazla ortak olma, ara bol oksijenli bir yere götür orada anlat. Sakinleştir başına iş alacağı bir şey yapmamaya ikna et.

0|1
    0|0
  • Dikkat etde adam katil olmasin. Sahsen ben olsam, ikisinide ceker vururum o ayri.

0|1
    0|0
  • Anlatmalisin

0|1
    0|0
  • Bilmeye hakkı var

0|1
    0|0
  • Helal olsun arkadasina anlat

0|1
    0|0
    • haklısın ama daha sonra olacaklardan korkuyorum

• bu darbe hayatında gördüğü son darbe olabilir ölenr değilde öldürene acırım

• Vardi boyle serefsiz pic arkadasim kursta sinifta evli olan kadinla ask yasadi baskasinin helalini optu kokladi ama biz birsey yapamadik cunku kocasini tanimiyorduk. Ama eden bulir kardesin ne demisler calma kapisini calarlar kapini o adamin evlenecegi kadin namuslumu olacak

• Şerefsiz kaynıyor her yer kardeşim. Üzüldüm. Bence söyleme ama söylettirmeye çalış

0|1
    0|0
  • Anlat brro

0|0
    0|0
  • Ne demişler türklerden a.. ni çeçenden canını..

0|0
    0|0
  • Aynı şeyin senin başına geldigini düşün arkadasin hem o o. ospu kadınla daha fazla evli kalması doğru değil hemde o. ospu çocuğunun yaptığı yanına kar kalmamalı arkadasinla gidip önce o kadını dovun sonra bu herifi birdaha dovun

0|0
    0|0
  • Arkadaşının eşine yavşamak tam bir şerefsizliktir arkadaşının eşiyle konuş işin aslını araştır sonra konuş

0|0
    0|0
  • Sana mı kaldı ulan milletin namusu?

0|0
    0|0
  • Git direk söle ya eşi (tabi eş denirse) salak yerine koymuş arkadaşını

0|0
    0|0
Yükleniyor...