İnsanların Kendisini Çok Önemli Sanması Komik Değil Mi?

Tabii ki geniş bir kitleyi etkileyecek güce sahip insanlar var. İster olumlu olsun ister olumsuz, bu insanlar önemli.

E şu hayatta maksimum karınca kadar değeri olan diğer %99'luk kesim neden triplere giriyor?

Çiftlerin, en büyük aşk onlarınkiymiş şımarıklığıyla takılması. Yeni anne olanların abartılı sevinçleri. Depresyonda olanların basit şarkı ve şiirlere yükledikleri lüzumsuz anlamlar ve birbiriniz için çok önemli olduğunu sanmalarınız çok trajikomik. Mide bulandırıcı ve bir o kadar da büyük bir kahkaha tufanına sebep oluyor.

Alt tarafı, yaşama şansı bulmuş 100 milyar insandan birisiniz.

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• Ben de onlardan biriyim. Ama bunu alenen olarak yaşamıyorum. Kendimi önemli hissetmeye ihtiyacım var yoksa ağzıma sçıyorum.
    Artı insanın kendini değerli hissetmek istemesi ellerinde olanla öne çıkmaya çalışması demek değildir, olmamalıdır.
    İçsel bir mevzu hülasa bana göre.

0|0
    0|0
    • Sen kendini önemli sanabilirsin sorun yok.3 gunde bir asik olan ergen beyinlilerin ask acisi cektigini sanmasi ya da dus almaktan bile aciz miskinlerin hayatin cok zor oldugunu dusunup acitasyon yapmasina katlanamiyorum

En İyi Erkek Görüşü

• Ben hep diyorum, kendi kendilerini hayatlarının çok süper olduğu konusunda kandırıyorlar.

'Ay benim çocuğum çok akıllı, en süper çocuk bende', 'Biz birbirimizi acayip seviyoruz, çok büyük zorluklar yaşadık, nice güçlüklere göğüs gerdik ama yenilmedik, hep birbirimizin yanında olduk, beni ilkimdi o, herşeyimi onla yaşadım' tripleri hele deli ediyor beni.

Sanki Ferhat ile Şirin mk. Hani o zorluklara göğüs germe dediği de anca 'O serseriyle evlenemezsin' diyen anne baba. Ya da üniversitede ayrı bölümde okuma veya kontürün bitmesi yüzünden bir gün boyunca 'Nrdsn aşkım' diye mesaj atamama falan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• evet komik hatta çok saçma bir de kendisini özel hissediyorlar :) gerçekten üzülüyorum diğerlerinden ne farkı olabilir ki insanın herkes gibiyiz işte

0|0
    0|0
  • Kendini ön plana çıkarma çabaları olanlar da en az onlar kadar komik ve tiksindirici. Dünyanın sadece kendi etrafında döndüğünü sanan, egosu tavanlara çıkmış insanlar benim gözümde iğneden bile daha değersi ve boş. Zaten milyonlarca insan gibi nefes alıp verirken , normal yaşamsal faaliyetlerini karşılamak dışında doğaüstü bir güce sahip olmayan bu insanoğlunun kendini yükseklerde görmesi çok saçma değil mi? Emin olun , birçoğunuz ilgi bile çekmiyorsunuz. Kısaca sana katılıyorum.

0|0
    0|0
  • Çok önemli insanlar haricinde diğerlerinin öyle sanması gayet komik tabii. Hatta belki komikten ziyade saçma.

0|0
    0|0
  • Örnek verene kadar katılıyodum.
    Evet herkes herkesin yaptığını yapıyor işte evleniyor çocuk yapıyor aşık oluyor filan.
    Bu soruyu soranların çoğunda İçten içe aslında farklı olma çabası var.
    Ama bunlar insani şeyler. fark yaratmanı gerektirecek şeyler değil ki.
    Duygu yoğunluğu sadece. Yani teoride miydi pratikte miydi diyolardı o şekil işte. Burdan lafları söylüyorsun ama sana sıra gelince sen de aynı şeyi yapacaksın.
    En mantıklı açıklamam bu oldu sanırım. Daha düşünemedim bu saatte.

0|0
    0|0
  • depresyondayım ama hıcbırseye luzumsuz anlam yuklemem

0|0
    0|0
  • evrendeki her zerre çok önemli... ama hiçbir zerre bir diğerinden daha fazla değil.. bu ince çizgiden çıkmamak gerek ki sağlıklı bir şekilde evren devam edebilsin.. bu malesef hiçbir zaman olmayacak ama..

0|0
    0|0
  • Evet, bir kum tanesiyiz sadece

0|0
    0|0
  • Seninde bazı sorularında kendini birşey sandığını düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Hayır çünkü hepimiz önemliyiz.
    Tam tersi kendini önemsemeyen komiktir.

0|0
    0|0
  • Komik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Komik bro

0|0
    0|0
  • Yaşadığına şükretmeyen bu 100 milyar insan yaşamayı da ahak etmez.

Yani özet geçersek haklisin.
    Kimse vazgeçilmez de değil.

0|0
    0|0
  • Bu soruya Nietzsche'nin bir sözüyle cevap vermek istiyorum
    - Herkesin hayatına kimse karışamaz

0|0
    0|0
  • Aynen oyle de nefis iste

0|0
    0|0
  • Hahaha aynen

0|0
    0|0
  • Kul olduğunu unutmamalı insan

0|0
    0|0
  • Komik

0|0
    0|0
  • Sen ne diyorsun?
    ben gidersem devlet bile yıkılır! 1!2!1!

0|0
    0|0
Yükleniyor...