Survivor da semih öztürkün takımını satmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Survivor izliyenler semih öztürk denen iğrenç bir adam var insanlara etmediği hakaret kalmadı insanları bel altı vuruyor ırkçılık yapıyor küçük görüyor bugün dokunulmazlık vardı oynamayıp takımı sattı böyle survivor şampiyonu olur mu ben hayatım da böyle bir yarışmacı görmedim görmiyecem de bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|1
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• çiçeğine koyuyo adanın... o olmasa izlenmez

0|0
    0|0
    • Bu survivorın kalitesini düşüyor takımını sattı sevgilisi olan kıza yavşadı canlı yayında 31 çekti bu bizim türk adetlerimize uyar mı sence?
      Semih dışarda beni bekleyen sevgilim var dedi o da öp beni dedi sence normal bişey mi bu?

• Acunun Ada'mı demek yanlış.. İkisinin de çıkarına.. Bak sen bile bu sitede bu Adamın Hakkı'nda tartışma açmışsın.. İyi kötü Adam tanınırlılığını artıyor.. Para kazanıyor bu işten.. Çok kaptırma kendini

• Haklısın kazanan acun oluyor parası giden biz ama böyle insanları televizyona çıkatarak kavga şiddete meğilli

En İyi Kız Görüşü

• Aşkım semih

0|0
    0|0
    • İğrenç ya takımını sattı ırkçılık yaptı sevgilisi olan kıza yavşadı

• Siz iyi misiniz sevgilin olmasına rağmen sana yavşasa sevgilim var ama desen o da öp beni dese ne düşünürsün hoşuna mı gider?
      Canlı yayında 31 çekiyor normal bir insan gibi konuşmuyor nesi güzel geliyor size kendini peygamber gibi görmesi mi?

Erkekler Ne Diyor 10

• İyi yapmış

0|0
    0|0
  • Şerefsiz bir kişilik

0|0
    0|0
  • Kaca satmis

0|0
    0|0
  • Izlemiyorum 2013 den beri boku cikti.

0|0
    0|0
  • Gönüllüler takımının cıvıklığı karşısında o da dalgasını geçiyor. İyi ediyor

0|0
    0|0
  • semih in kafası sende yok o yüzden anlamazsın ırkçılığı kötülemek ahahah

1|0
    0|0
    • Aynen onun kafası kimsede yok onun gibi hain kimse olmaz

• Senin anlamadığın çok belli seni allaha havele ediyorum her kelimesi hakaret semih gibi karaktere sahipsin sende defol git

• Ben ne zaman izlesem Serkay denen çocuk Semih'e hakaret ediyor...

0|0
    0|0
  • En büyük derdin bu olsun.

0|0
    0|0
    • İnsanların sevinmesini istemiyorum
      Senin sevgilin varken birini sevgiline yavşıyorsa sevgilim var demesine rağmen öp beni diyorsa ne düşünürsün o kişi hakkında?

• Karaktersiz olduğunu düşünürüm. Ancak... TV'de gördüğüm herşeyin kurgu olduğunu düşündüğüm için Semih ya da X benim beyin kıvrımlarımı meşgul edemez hiçbir zaman.

• Aynen kardeşim sende haklısın hepsi kurgu acun kimi isterse onu şampiyon yapıyor ama bu semih gerçekten kötü ben ünlüleri tutuyorum isterdim tabi güçlü gitsin ama onların emekleri ne olacak günah değil mi takımını satmak nedir

• şimdi bütün derdin bumu? şaka gibi yaa :D

0|0
    0|0
    • En büyük derdim bu değil kardeşim böyle insanların sevinmesini istemiyorum
      Senin sevgilin varken birini sevgiline yavşıyorsa sevgilim var demesine rağmen öp beni diyorsa ne düşünürsün o kişi hakkında?

• Kardeşim yapsın umrunda değil ama herkezin önünde yapması ben kız olarak utandım ayıp ya babam görse kızar ne izliyorsunuz böyle şeyler der

• Ona bakarsan dk başı öpüşme var tvde ona gelene kadar. Haksızmıyım kardeşim?

• Semih baskana laf yok

0|0
    0|0
    • Bu adamı nasıl seviyorsunuz semih fanları 12 18 yaş arası diye biliyordum halada öyle
      Takımını sattı
      Irkçılık yaptı
      Hakaret etti
      Kendini allah yaptı
      Herkezi bel aşağı vurdu
      Sözleriyle herkezi kışkırtıyor
      Sevgilisi olsn kıza yavşadı kurre dışarda beklediğim biti var desede öp beni diyor bu bizim. Örf adetlerimize uyar mı sence?

Kızlar Ne Diyor 3

• Takımı onu sattı. Al şu yemeğini yere dokeyim de yala demek ne demek ya! Üzülüyorum semihe

0|0
    0|0
    • Bundan dolayı semih tutulur mu ya pes?
      Adam Ütopya da sevgilisi olsn kıza yavşadı sevgilim var semih demesine rağmen öp beni diyor senin sevgilin olsa biri sana öp beni dese ne düşünürsün ayıp değil mi takımı sattı 10 yıldır survivor izliyorum ben hayatım da böyle yarışmacı görmedim

• Kızım yiyorsa gizli kullanıcılıktan çıkıp soru sorsana sen bi! Sevmiyorsanız sevmiyorum diyin abi! Hakaret etmeye hakkınız yok sizin kimseye burada!

0|0
    0|0
  • Gizem kerimoğlu gitsin nalet ya uyuz oluyorum neyine güvenip oynamıyosun o gitcek büyük ihtimalle

0|0
    0|0
Yükleniyor...