Sorun olur mu bu durum?

Kız arkadaşımla evlenmeyi düşünüyoruz.Üniversite 1 den beri sevgiliyiz ve şuanda üniversite sonuz ama benim aklıma takılan sorun kız arkadaşım çok zengin bizimde maddi durumumuz iyi ama onların yanında sönük kalıyor sevgilim hiç zengilinğini söylemez hava atmayı sevmez ailesi de böyle ama ben yinede sorun çıkarmı diye merak ediyorum. Annem ezilirsin filan diyor yani banada öyle geliyor siz ne diyorsunuz?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Kız bunu sana yansıtmadığı sürece herhangi bir sıkıntı olmaz. Biz de de aynı durum vardı. Bizim durumumuz çok iyiydi ama ablamın evleneceği çocuğun ailesinin durumu o kadar iyi değildi ama çocuk kendi işi dolayısıyla bir aile kurduğunda çok da kötü bir geliri olmayacaktı ve çok seviyorlardı birbirlerini. Hani iki taraf da olgun ve bilinçli olursa böyle bir durumla karşılaşacağınızı düşünmüyorum. Böyle bir şey olursa bir tek senin bu şekilde düşünüp komplekse girmenden olur bu yüzden kıza güven derim. İki insan anlaştıkça üstesinden gelemeyeceği şey yok. Bak iki insan sevdikçe demiyorum, bu işler olgunlukta gerektirir bira çünkü.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...