Ne olmuş bu millete?

Bir kız gördüm sokakta başı kapalı nargile içiyor.. Sigarası elinde kendinden geçiyor.. Bacak bacak üstüne atmış, arsızca gülüyor... İNANÇ HAZRETİ FATIMA OLMAKTI NE OLDU BİZE... Erkeği küpe takmış, modaymış yırtık pantolon.. Ona göre hayat eğlence gez toz herşey monoton. Camide gençleri göremez olduk, yaşlıya mı sadece son.. İNANÇ HAZRETİ EBU BEKİR OLMAKTI, NE OLDU BİZE... Kocaman topuz başında arsız hareketler cabası.. Yanındaki sevgilisi ama, sanki kırk yıllık babası, Siyonistler veriyor sana dünya kupası. İNANÇ HAZRETİ AİŞE OLMAKTI, NE OLDU BİZE... Çık sokağa başı örtmek şıklık ve gösteriş olmuş.. Parkta sevgilisi ile hayayı iffeti şeytana sunmuş, Bahane hazır hemen nefsine uymuş. İNANÇ HAZRETİ HATİCE OLMAKTI, NE OLDU BİZE... Adalet görülmez oldu caddede sokakta, Erkek zina yapınca olur hovarda. Aynı şeyi kadın yapsa, zinacı haspa İNANÇ HAZRETİ OSMAN OLMAKTI, NE OLDU BİZE... Rektör başını aç demiş hemen açıyor, Farzdan taviz verip hemen kaçıyor, Dünya için ağlıyor sitem saçıyor.. İNANÇ HAZRETİ SÜMEYYE OLMAKTI, NE OLDU BİZE... İlim öğrenmek farzdı kadın erkeğe, Öğrenmedi dinini, nefsi bahane, Kitaplar tozlanmış kütüphanede İNANÇ HAZRETİ ALİ OLMAKTI, NE OLDU BİZE... Sokaklar hayadan habersiz yürüyor adım adım, Adalet gelecek bir gün, budur muradım, Çocuğa zina edeni etmeli hadım. İNANÇ HAZRETİ ÖMER OLMAKTI, NE OLDU.

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Haklısın

1|1
    0|0
  • sorsan biz açıklara namussuz onlar namuslu olur :D
    16 cm topuklu ayakkabı üzerine dar jean dar badiler giyip kırmızı ruj sürerek kafayı sarmak kapalı olmuyor kafayı kapamakda kadını namusluu yapmıyor

0|1
    0|0
    • Aferin sana doğru söylüyorsun. Önemli olan içi. Bir insanın Ruhu karakteri temiz olacak. Fakat dinende kapalı olması daha makbul

• Haa aciklar yapinca ok yani, öyle mi? Bos seylerle ugrasma kardes. Kendi hayatina odaklan.

1|0
    0|0
    • Açık kapalı gibi bir ayrım yapılmış mi yukaridaki sözde? İkiside aynı. Fakat kapalı daha edepli olmasi lazim KAPALI olduğu için. Lafı başka yerinden anlamana gerek yok.

• "Bir kiz gördüm sokakta basi kapali nargile iciyor" gercekten de ayrim yok. Süper. Devam böyle. Ayrica cok biliyosan terbiyeni bozma. Millete din dersi veriyosan önce kendin uygula. Bos yapma

• Hersey dinden ibaret degil.

1|0
    0|0
    • Neyden ibaret? Yolsuzluktan arsızlıktan edepsizlikten hayasızlıktan ibaret mi?

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 3

• Çünkü millet yavaş yavaş kendilerine inanç diye empoze edilen şeylerin yalan dolan olduğunu, hayatlarını bu tür arap masallarıyla berbat etmemeleri gerektiğini anlıyor da ondan.

Bitin bir zahmet, azalarak bitin de kurtulalım sizin martavallarınızdan.

0|0
    0|0
    • Bizi boşverde. Sizin gibi cehennem ateşine odun olacak insanlar olduğu sürece diğerki kozalaklarda odun olacak bu gidişle.

• Yok, cehennem diye bişey yok. Olmayan şeylere inanıyorsunuz.

• PekI tamam sen inanma hadi gidebiirsin

• dindar nesil işte birileri sevinir bu arada kültürel değişikliği kötü algılamayın ahlaksızlık yoksa eğer

0|0
    0|0
  • Açık kız yapınca oluyor da kapalı yapınca mı olmuyoe

1|0
    0|0
    • Kardes hepsi için geçerli bu sözler.

• Olm sen şu apaçilikle bana Abaza mi diyon? Senin gibi tipleri görüyom etrafa boş yapma bana. Ben kendimi biliyorum. Hatunlarin daha doğrusu bayanlarin neresine bakacağımı kafanı yorma

• Apaçi mi hahahaha resme aldanma göz yanıltır 😂

Yükleniyor...