Karakollar ve askeriyeler evimden sonra benim icin en guvenli yerlerdir. Size göre en guvenli yer neresi?

Kötülüklere karşı en güvende hissettiğim yerler evimden sonra karakollar ve askeriyelerdir. Polisler ve askerler bana güven verir kötülüklere karşı onları beni koruyan bir zırh misali görürüm. Yaşadığım bir olay üzerine bu soruyu sordum yaşlı sapık bir adam sapıklık yaptı daha açık bir şekilde yazamam ama anlamışsınızdır... Karakola gittim eşgalini söyledim ve o polis büyüklerimin yanında kendimi o kadar güvende hissettim ki tarifi yok. Allah, bizleri koruyan ve güvende olmamıza vesile olan polislerimizden ve askerlerimizden razı olsun, onları terörden korusun inşallah. Bu yazıyı okuyan polis ya da asker ablalar abiler olursa bilsinler sizi çok seviyoruz :))

1|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Bodrumum

1|0
    0|0
  • Jandarma Genel komutanlığı Türkiye'nin en güven veren kurumu seçilir her yıl.

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Allah var, gam yok.

1|1
    0|0
  • biber gazım ve sivri çelik topuklu ayakkabılarım var :D i dont need someone
    benimde başıma çok gelir taciz olayı etkisiz hale getirip polisi ararım;)

1|0
    0|0
    • Bende biber gazi almayi dusunuyorum ama yaninda tasimak yasak diye duymustum tabi ne kadar dogru bilmiyorum :))

• aynen benim içinde sor taşımak zararlımı bir bayan olarak

• çünkü ben gece yürürken korkar haldeyim :)

• Katılıyorum 👍

1|1
    0|0
Yükleniyor...