22 Yaşımdayım, ailem sürekli kimle ne yaptığımı bilmek istiyor?

Ya tamam ailedir bu biliyorum. Ama herkes tanışıp görüştüğü kişinin aileseyle tanışmak istemiyor zaman gerek bunlar için... Benimkiler direk tanışalım kimmiş modundalar. Yarın sevgilim yanına il dışına gitmek istiyorum. Annem sürekli başıma bir iş geleceğini söyleyip, tecavüze uğrayacağımı sonra olanın onlara olacağını söyleyip duruyor. İl dışına gidiyorum diye değil. İl içindede bunu söyleyip duruyor. Hele 7-8 senedir bildiği arkadaşlarm içinde böyle yapıyor. Ablamlar en azından sevgilimin telefon numarasını istedi. Vermek istemedi kendiside sonradan arayıp" kim" olduğunu sorup "kardeşimle böyle takılıyorsunuz" filan ararlar diye. Çok canım sıkılıyor. Napayım?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Valla kaç yaşına gelirsen gel yine değişmez bu durum :) ailenin ilgili olması güzel ama bu kadarı fazla, sınırları sen belirleyeceksin, onlar da zamanla alışacak

0|0
    0|0
    • İşte onlar fazla olduğunu düşünmüyorlar. Biriyle takılmaya başlayayım hemen "o kim? Tanışalım" modundalar çok bıktım ya çok üzülüyorlar ama bende napayım alışacaklar benim yapmak istediklerim var.

• Burda olay sende bitiyor. Neyi ne kadar söyliyeceğini sen belirleyeceksin. Bunun yaşla, kız erkek olmakla da çok ilgisi yok aslında. Ben de izin versem bu yaşta her şeyi soruyorlar :) ileride de değişmez yani

• Teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• Ülke öyle bir hale geldi ki ailenin bu kadar evhamlı olması normal. Bir anne atasözü der ki "Anne olunca anlarsın!" 😀 Bu kadar sıkmaları hoş değil yinede. Sonra kızımız evden kaçtı diye oturup ağlarlar.

0|1
    0|0
    • Kaçıcam bir gün ama sevgilime değil. İkisininde olmadığı bir yere :D

• Ahahaha 😀 En güzeli

Erkekler Ne Diyor 9

• Yanlış düşünüyorsun İnsanoğlu sahip oldugunun nankörüdür cümlesinin canlı örneğisin

0|0
    0|0
  • iyii

0|0
    0|0
  • sevildiğini bil

0|0
    0|0
  • Yapacak birşeyin yok

0|0
    0|0
  • normal tabi gidipte tostçu olma diye

0|0
    0|0
  • evlenme zamanın gelmiş evlenmelisin

0|0
    0|0
  • Ailene güven, güvende olmanı isterler.

0|0
    0|0
  • e haklı sen 22 e geldiiin için kendini ne zannediosun hemde kızsın? ne bu genişlik?

0|0
    0|0
  • iyi yapıyolar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sende bildir

0|0
    0|0
  • ne güzel aile işte ben de önemsemiyolar diye şikayetçiyim

0|1
    0|0
    • Yaa ne güzel sorma. Sevgi vermeyip sadece para veriyorlar. Paraları da yok gerçi...

• 22 yasındada öh artık abartmışlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...