Evlilik mi daha avantajlı yoksa bekarlık mı? Sebep?

Evlilik mi daha avantajlı yoksa bekarlık mı? Size göre hangisi daha avantajlı? Ben kendi düşüncemi güncelde belirteceğim . Görüşleriniz nedir?

Güncellemeler:
Bana göre evlilik çünkü sevdiğin insanın senin yanında onun sana senin ona ait olduğunuzu hissetmeniz güzel bence.

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• Evlilik elbette çok güzel birliktelik vekarlıktan daha güzel olduğu aşikar çünkü evlilik insanı haramdan sakındırıyor tabi kişilikde burda devreye giriyor. Annene babana en yakın arkadaşına bile anlatamadığın şeyleri anlatacagın bir yoldaş bunun en mühim olanı ise cennet bileti olmasıdır 😊 evlilik doğru zamanda ve doğru kişiyle olunca evlilik olur

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Bekarlik

0|1
    0|0
  • Bekarlık.

Günümüzde evliliklerin ömrü kısa, aşırı sevmedikten sonra evlenilmemeli bence. Ya da iyice düşünülmeli. Evlendiğin zaman kendini değil arkanda kalan bir aileni de düşünmek zorundasındır. Sorumluluk sahibi birey değilsen evlenme daha iyi yani.

0|1
    0|0
  • Evlilik. düşünsene arkadaşın, sırdaşın, eşin, canın..

0|1
    0|0
  • Bekarlik

0|1
    0|0
  • Bekarlık
    Karışam kıskanan yok

0|1
    0|0
  • bekarlık sultanlıktır.

0|1
    0|0
  • Şu an sevdiceğimle evlenmeyi bekliyorum sabırsızız emin ol evlilere çok özeniyorum her sabah sevdiklerinin öpücüğüyle ve gülümsemesiyle uyanma şansları varken tabi bende evlilik derim 😊

0|0
    0|0
    • Senden de Allah razı olsun umarım Mutlu olursun hayatın boyunca iffetli insan bulmak zor bu devirde Allah karşına inşallah hayırlısını çıkarır

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 1

• Düzgün bir eş olmadıktan sonra bekarlık daha iyi

0|1
    0|0
Yükleniyor...