Sevgili Arkadaşlar,

Profil resmime ilk bakışta ne görüyorsunuz, ve
Resmi büyütünce ne görüyorsunuz?

Teşekkür ederim.

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• İsteğiniz üzeri izinle profil resminize ilk bakışta : yaşça büyük olan bay ve bayanın el ele tutuştuğunu..

2. kez resme bakışımda : Yaşça büyük olan,2 gönül ve ömür birlikteliğinin bir kalp ve bedende bütünleştirebilmiş olup, hala ilk günlerdeki gibi sevgi ve vefalarını canlı tutan asırlık çınar ağacı misali anlam taşıyan insanları görüyorum.

1|0
    0|0
    • Benzer veya aynı görüş üzeri fikir birliğinde olduğumuz, ayrıca e. i. g. seçiminizi ben deniz'den yana nezaket buyurduğunuz için teşekkür ederim.

Saygılarımla, hayırlı geceler.

• Çok teşekkür ederim efendim😇🙋

• Rica ederim :), siz denizin vaktini daha fazla almak istemem.. malum saat geç oldu.

Bilim adamlarının yaptıkları araştırmada gece karanlık odada yatmanın vücutta kansere karşı kotuma sağlayan bir tür hormonun salgısını artırdığı ortaya çıkmıştır.

Karanlıkta uyumak beynin melatonin hormonu salgılamasını sağlayarak kişiyi kanserden koruyor. Işıkta bu hormon salgılanmadığı için kanser hücreleri daha çabuk gelişiyor. Uzmanlar, “Gece lambası da olsa ışıktan kaçının.” uyarısında bulunuyor.

Bulguyu destekleyen Dünya Sağlık Örgütü, gece çalışmayı ‘muhtemel kanserojen etkisi bulunanlar’ listesine dahil etti. Sağlık Bakanlığı Kanserle Savaş Dairesi ise gece aydınlatmalarının zararlarını anlatmak için hazırladığı raporda melatonin hormonunun önemini vurguluyor.

Siz denizin sağlığı ben deniz için önemli :) hayırlı geceler vede güzel rüyalar görmeniz temennisiyle, ben denize ayırdığınız vakit ve cevap yorumları nezaket ve emeğiniz için teşekkür ederim gönlü nurlu bayan.

Erkekler Ne Diyor 10

• Baş parmağını sıkmış bir el görüyorum her ikisindede.

1|0
    0|0
  • İkisinde de el ele tutuşan yaşlı bir çiftin ellerini görüyorum.
    Öyle bir ilişki yaşamak istiyorum. 😊

1|0
    0|0
  • öyle sevgi yok artık

1|0
    0|0
  • Sevgi görüyorum

1|0
    0|0
  • Huzur evinden kaçan iki tatlı , yaşlı çiftin ellerini görüyorum.

1|0
    0|0
  • Bir ömür araran sey

0|0
    0|0
  • görmem gerekini birbirine kenetlenmiş eller mutluluk böyle birşey nasırlaşmiş ve yılların bile imrenerek baktıgı bir duruşş

0|0
    0|0
  • siteye hoşgeldin sensiz buraların tadı olmuyor kuzu kuzu

0|0
    0|0
  • Aşk gördüm..

0|0
    0|0
  • Bakamam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...