Sevgilim askerde rütbeli olarak kalmayı dusunuyo işi olmadığı için ortalık karışık napim ben?

Gorustugum kisi askerde rütbeli olarak kalmayı dusunuyo işi olmadığı için kalmasa askeri ücretle çalışacak ama istemiyo iki üniversite bitirdim gelip o işte çalışmak istemiyorum seni ve çocuklarımı dusunuyorum rahat etmenizi istiyorum diyo. Bir de istemeye geldiğimde düşük bir işte çalışıyorum demek istemiyorum ailene karşı iyi birisine vermek ister herkes diyo ne dediysem laf anlatamadım ortalık çok karışık sizce kalması mi uygun yoksa gelip bir iş bulması mi

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• askerde rütbeli olarak kalmak hiç de öyle kolay bir şey değil herşeyden önce.. ve alaylı tabir edilen bu kesim, diğer türbelilelerce çok dışlanıyor.. ki askerce her şey hiyerarşidir.. mangal gibi yüreği olmalı ki... askeri okuldan çıkan rütbeliler, senin adamın yüzüne bile bakmaz.. o derece nefret ederler.. asker ve rütbeli olarak görmezler aralarına almazlar..

0|0
    0|0
    • Nasıl yani ne alaka

• ne demek ne alaka... adam iş yerinde köpek muamelesi görür.. tek başına takılır işte.. üstleri de kötü davranır vs.. insan gibi yorum yaptım iyi niyetle.. ne alaka ne demektir.. neyse boşver. susuyorum. ne haliniz varsa görün.

• Anlamadığım için öyle dedim yanlış anlaşıldı

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• askeri ücret değil lan asgari ücret :D :D

canım askerde kalmak mantıklı değil, gelsin sevgiln burda 1 liraya simit satsın vallahi evinizde huzur olur, asker de olmaz.

0|0
    0|0
  • Rütbesi ne? Size kalmış o. Ülkemizde Son durum belli. Herkes kaldıramaz. Çok istiyorsa kalsın

0|0
    0|0
  • Ailene bagli para goz ya da cocugun dedi gibi ise cocuk hakli.

0|0
    0|0
    • Memur takıntısı var evet

• Aynı şeyleri bende söyledim ve bunların başıma geleceğini de biliyorum onu da anlıyorum oda haklı ama ikna edemiyorum bu konu da ben onu her gün göz göre göre ölüme terk edicem gibi bisey Allah korusun öyle bisey olursa kendimi de ailemin de affetmem

• Kaynanalari sevmiyorum annen den sogdum.

• Bari meslek lisesi mezunu ise motor elektirik gitsin denizci olsun

0|0
    0|0
    • O nasıl oluyo

• İşletme ve bilgisayar bölümü mezunu iki üniversite ama atanamayinca böyle oldu

• Rütbeli dediğin uzman erbaş?

0|0
    0|0
  • astegmen mi?

0|0
    0|0
    • Evet

• askerde kalsın dostum bende öyle yapacagım çünkü

• hayırlısı olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0