İlk kez ne zaman büyüdüğünüzü hissettiniz, ilk kez ne zaman acılarla yüzleştiniz?

Ben dün gece büyüdüm, laylaylom halimden eser kalmaz artık.. Annemin babamı aldattığını öğrendim. O gece pijamalarımla değilde kıyafetimi değiştirmeden uyudum. O gece gözümü kapatamadım. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak...

0|0
11|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• 7 yaşımda adam olmak zorunda kaldım. Yaşıtlarım istediklerini alamadıkları için ağlarken ben annem için ağlıyordum.

1|0
    0|0
  • Çok üzücü bir durum umarım yanıldıını anlar ve vaz geçer ama sonuçta o senin baban. dua et herkesin. kendince sorunları olabiliyor ama aile sadwtinizi korumaya çalışın bu durum yanlış olduğunu ona anlatacak biriino bbulabilirsiniz. babanızın sözünü diknlediği biri. haırlisı inşallab düzelir

0|0
    0|0
  • Trafik kazası geçirince ve hic bir dostumun akrabamin bir geçmiş olsun cümlesini bile duymayinca anladım ki benim tek dostum ailemmiş
    Bu bana çok koydu ve herkese mesafe koydum
    Samimiyetimi bitirdim.

0|0
    0|0
  • Genc Turkcell e başvurdum, senin yaşın geçmiş abi yapamayız dediler.

1|1
    0|0
  • valla yaşım 18 iken başladı hayat kavgam

0|0
    0|0
  • Ben hiç çocuk olmadım.

0|0
    0|0
  • ben büyümüş hissetmiyorum ya da hep büyüktüm anlıyor musun

0|0
    0|0
  • 4 yaşındayken annem kanlar içinde önüme düştüğünde hayatın acı yüzünü kesfetmistim. :(

0|0
    0|0
  • hissettm

0|0
    0|0
  • Baban biliyor mu?

0|0
    0|0
  • ayagımın köşesini sehpaya carptıgım zaman ilk acımdı sanırım :)

0|0
    0|0
  • 12yasında evlatlık olduğumu öğrendikden sonra

0|0
    0|0
  • git annneni vur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Doğduğum an akciğerlerime ilk kez hava girdiğinde, ciğerlerim ağrımıştı. O gün hayatın oldukça b. kumsu olacağını anlamıştım, yanılmamıştım.

0|1
    0|0
  • 14 yaşımdaydım o zaman dedim ki bu olaylardan sonra ben büyüdüm artık daha dikkatli olmalıyım kendimle yüzleşmeyi bilmeliyim

0|0
    0|0
  • Bu senin sorunun değil, evet üzülüyorsun ama onların da bir özel hayatı var eğer ki anlaşamıyor ve bir eksiklik varsa ayrılmaları da mutlak en iyi durum olacaktır bu senin hayatını etkilememeli.

0|0
    0|0
  • adet oldugumda

0|0
    0|0
  • Daha bu bir sey degil. Evlenip kocanin seni aldattigini ogrendiginde bambaska bakarsin hayata.

Not: umarim bunu tecrube etmezsin.

0|0
    0|0
  • kardeşim "anne" diye benim omuzlarımda ağladığında hissetmiştim

0|0
    0|0
  • Off çok ağır ya

0|0
    0|0
  • babana soylemelisin ama babandan once annene sor konus sonra babana soyle baban bunu haketmiyor

0|0
    0|0
  • Hayatin en buyuk sillesini dedem ölünce yicem 😞

0|0
    0|0
  • babamın ve 2 küçük kardeşimin öz olmadığı öğrendiğimde büyüdüm. lise 2 ye gidiyodum o zaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...