İstanbul'da tek basima nerde ne yapayim?

Aktivite olarak soruyorum. Farkli yerler, mekanlar olabilir. Farkli cafeler olabilir. Tiyatro olabilir. Kitap cafe tarzi bir yer olabilir. Foto çekilmeye deger bir yer olabilir, farkli sokaklar, farkli pazarlar olabilir, kafa dinlemelik huzurlu bir yer olabilir. Eminonu demeyin de diger onerilere açigim :D gelsin oneriler

Güncellemeler:
Guncel

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kadikoye git :D hafta sonu guzel olur

1|0
    0|0
    • Aaa evet kadikoyu unuttum. Ama kuru kuru kadikoy demek olmaz :D kadikoy onerilerini alayim :D

• Istedigim yerin adi var mi :D

• :D var tabi ama ben hatirlamiyorum

Erkekler Ne Diyor 7

• bogaza git turistlerin araya katıl ve yat turu yap istiklalde galata kulesine çık. ve fotoğraf çekenlerden birine merhaba benide çekebilirmisiniz de ve numaranı ver fotoğrafı yollarmısınız de. sonra yemek yemek için butik kafelere gir ve insanlarla tanış

0|0
    0|0
    • Galata kulesini ekledim sagol :)

• Kiytirik telefon :D adam kiyak cekmis sana. Oylesi zor bulunur

• en kral telefon bile kıytırık kameraya sahip neden mi birinde mercimek kadar sensör diğerinde kültaplası kadar sensör vardır. aradaki fark ne mi biri seni manken gibi diğeri kezban gibi çıkartır. örnek sadece bu ama o sebeple adama çek beni ve yolla demek belki sana büyük kapılar açacak bu sebeple inanlarla tanışmaktan korkma

• Farklı biryer arıyorsan Sultanahmet camii nin arkasında eskiden at ahırı olarak kullanılan şerbethane diye bir cafe var. O zamanın yapısı bozulmadan tarih kokan biryer. Arada gider osmanlı şerbeti içer sac tava yer ve jelibonlu nargilemi içerim :)

0|0
    0|0
    • Ya nargileye bayilirim da tek vasina zevki cikmaz inun :D Ama ekledim listeye arkadaslarla gidilebilir

• Öyle tabi tek başına nargile mi içilirmiş :) jelibonlu nargile unutma. Öyle kalabalık biryer değil kimileri sıkılabilir kafa dinlemek ve sohbet etmek için ideal

• Gezmediğin yerlere git.

0|0
    0|0
  • İstiklale git

0|0
    0|0
  • Pazar günü evden/otelden daha güzel bir yer yok 😊

0|0
    0|0
  • Sultanahmet kız kulesi Gülhane Parki olabilir tek sıkıcı olabiliyo ama eşlik edebilirim sana seve seve :)

0|0
    0|0
  • gel beraber gezelim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sarayaları gez olmadı belgradda koşuya çık maçka parkına falan git balık tutmayı seviyosan sarıyere gidebilirsin veya emirgan korusuna git dolaş

1|0
    0|0
  • Eminönü var sadece

0|0
    0|0
Yükleniyor...