Ailem beni çok sıkıyor napmalıyım?

Dışarı çıkmama bile izin vermiyorlar. Evi terk etmek istiyorum ama bulur saçından tutup getiririz diyorlar. Bir çözümü olan var mı?

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• 22 yasındayım aılem bana cık gez dıyorr ben gezmıyorum cunku dısarda ortam cok pıs bos ver en ıysını ılerde esınle gezıp tozarsın ben oyle yapcam esımle yasıycam her seyı bos ınsanlarla zaman harcamaya gerek yok

0|0
    0|0
  • Aile neyapsın ortam kötü

0|0
    0|0
  • Sende sorun yok dimi?

0|0
    0|0
  • vaybe resmen benim aileyi demişsin

0|0
    0|0
  • 18 i doldurdun mu

0|0
    0|0
  • Ailenin dediğini yapmalisin

0|0
    0|0
  • demek ki senin neden dışarı çıkmak istediğini biliyorlar :D

0|0
    0|0
  • Zaman kötü. Onlar da haklılar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Akıllı uslu dur

0|0
    0|0
  • Getirirler. Bende baba tarafından var öyle bir baskı. Annem rahat olduğu için bende rahatım. Sana verebileceğim tavsiye: Takma. Çok gıcık bir tavsiye olduğunun farkındayım ama gerçekten tek çare bu. Ben babam geldiğinde odama çekilirim mesela. Aslında bu benim önyargım yani bir konussak iyi anlaşılır da istemiyorum konuşmak. Belki seninde öyledir? Bir önyargıdır. Yani seni anlamaları ve senin onları anlaman için bir adım at.

0|0
    0|0
  • Hani evlenmeyi düşünüyorsan yeni yakın kurtulursun diycem de sıkıntı evleneceğin adamın dışarda olması

0|0
    0|0
    • Evlenmeyi dusunmuyorum. Biktim artik baskalarindam izin alarak birseyler yapmaktan
      Kendi kararlarimi kendim verek istiyorum ben

• O zaman konuş onlarla eğer 18 ini doldurduysan iş bulma ihtimalin de var. İş için çıkarsan zaten devamı gelir birikir paran kendi evine falan çıkarsın. Okuyosan da okul bitene kadar beklemelisin

• Şimdi şikayet etsen de ileride iyiki böyle yapmışlar diyeceksin

0|0
    0|0
  • Sana güvenmiyorlar neden?

0|0
    0|0
  • ayniisi bendede var

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...