Neden her şeyde kadın bedeni, yüzü kullanılıyor?

Anlamıyorum nereyi açsam reklamlarda kadınlar, tarz yarışmalarında kadınlar tamam bence istediklerini yapabilirler ama bence bunlar artık kadın bedenini yüzünü reklam yapmak anlamına geliyor erkekler de bu kadar yok niye hep kadınlar kullanılıyor anlamıyorum belki dediğim saçma gelecek ama bence bunlar hep kapatilzmin etkisi kadın bedeni ise en büyük metalardan birisi bunlara izin verilmemesi gerekiyor bana göre çünkü dışarda istediğini giymek ile reklamlarda bedenini yüzünü marka yapmak çok farklı.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında kadınlar çok büyütülüyor ben hiç değer vermiyorum 😥

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet, çok haklısın bu birkaç senedir özellikle ortaya çıkan bir sorun. Kadın bedeni estetik diyenlere kafam atasım geliyor çünkü eskiden erkekler heykellerde, tablolarda kullanılırdı. Çünkü asıl estetik ve karmaşık olan kaslı bir erkek bedenidir. Kadın hiç uğraşmadan dümdüz, sadece meme ve kalçadan ibarettir. Fakat erkek vücuduna emek verirse, geniş omuzlar, uzun bacaklar, sıkı popo, geniş göğüs gibi daha birçok estetik özelliğe sahiptir. Kapitalist sistem yüzünden bize dayatılan algı kadın estetik diyedir, asıl doğru olan kaslı bir erkek bedeninin daha estetik olduğudur, eski tablolarda ve heykellerde kadın bedeni çok kullanılmaz kullanılsa bile balık etlidir.
    img.pandawhale.com/...ello-hot-true-blood-Fszv.gif
    dev.thesmartset.com/.../...S_POLCH_NUDE_CO_001.jpg

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kadın kendisi parasını alıp yapıyorsa bu bizi ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • Çünkü nesil böyle yetiştirildi.

0|0
    0|0
  • seks eşittir kadın bedeni olduğu için ya da kaslı erkek olduğu için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Katılıyorum sana bence de bu özgürleştirici bir şey değil, aksine bedenini reklam yaparak esir oluyorlar paraya.

1|0
    0|0
  • Katılıyorum

1|0
    0|0
  • Aynen öyle cikolata reklami yapiyorlar billboarda (yanlis yazmis olabilirim umrumda da degil) kadin on planda cikolata kucucuk yani cikolatayi mi, pazarliyorsun kadini mi? sonra kadinlari bilmemne olarak görüyorlar falan derler e sen bedenin kullandirtma. bas döndüren dolgunsaclar diye reklam yaparlar kadinin yardıma ihtiyaci olur erkeklere bakarak gecer butun erkekler kadinin pesinden yardim etmeye gider biz bunlari cok gorduk tvde

0|0
    0|0
  • Pez.. nkler iste kadini cinsel objeden baska bisey gormuyolar ananiz da kadin lan sizin😡

1|0
    0|0
    • Burada asil suclu bedenini kullandirtan kadinlar kimse zorla oynatmiyo parayi veriyorlar oynuyo kadin izin vermesin buna

• @Vasifsizkederr haklsn parayms guzellkms kendini sergileme adina kendilerini kullandiriyorlar Allah akil dagitrken bunlar kesin bedenleriyle mesgullerdi

• Kadınlar erkekler gibi odunsu kaba ve aptal degiller o yuzden de olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...