Nasil bir yer acaba?

Merhaba ben üniversiteyi kibrista okumak istiyoru fakat nasil bir yer bilmiyorum bilgisi olan varmi? Yasama olanaklari su olanaklari falan nasil

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• ınan kıbrıs cok pahalı ama cok ta guzel bır akrabam yakındogu unıversıtesınde okuyor ama maddı anlamda cok zorlanıyor duşunsene su bıle cok pahalı en basıtınden ama guzel ulke

1|0
    0|0
    • Bu su ne kadar ki

• yazın bırbucuklıtresı 4 veya 5 tl oluyor suyu dememdekı amac yıycek gıda yuksek yanı onu demek ıstedım

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Sterlin üzerinden para birimi kullanılıyor bıraz masraflı gırne Amerikan üniversitesi güzeldir ama. Kuzenim orda 😊

0|0
    0|0
    • Dogu akdeniz dusunuyorum ben :)

• Pahalı bir yer :D

0|0
    0|0
  • üni için üni okuma ya kıbrıs ne allah askına heves hep bunlar çok pahalı kıbrıs kazanamadın işte uğraşma

0|0
    0|0
  • Ev kiralari asiri yuksek euro sterlin falan yani ev kiralicagina evi kokten ev almak daha mantikli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Turkiye de baska sehirde oku daha iyi. kibrista ne okudugunu anlarsin nede baska birsey. cok merak ediyorsan illaki kibrisin havasini aliyim diye tatile git ama okul icin gitme derim.

0|0
    0|0
    • Tutmuyor puanim turkiyede istedigim meslege

• Ozaman maddi olarak ailenin durumu iyiyse git burda arkadaslar o konuyu yazmis zaten ama ozel unvlerle ayni fiyata denk gelcekse burda oku derim maddiyati gecince iklimi sicak olan biyer . ne biliyim Turkiyede olsan cafe vs tarzi arkadaslarnla gidebilcegin yerler cokken orda daha az gidrbilecegin yerler var , biyerden biyere gitmek burdaki kadar kolay degil, telefon yurtdisina cikmis gibi oluosun en son bildigim kadariyla telsim , turkcell bunlar var blki vodafone olmustur, int konusma paketleri burdan farkli oluo gitmeden onlara bakarsin. Karar sana kalmis ama burdaki bircok seyi ozleyecegini tahmin ediyorum sadece ben olsam ozlerdim sahsi fikrim tabiki

• Pahalı biyer

0|0
    0|0
Yükleniyor...