Para yüzünden psikolojim bozuldu herkesle kavga ediyorum?

Annemle özellikle resmen kadından nefret ediyorum. Babam yine insaflı olanı verir. O Allahın pis cimrisi. Cocuklugumdan beri onun yüzünden istedğim hayatı yaşayamadım. Arkadaşlarıma rezil mahçup olurdum asla param olmazdı istediğimi alamazdım. Şimdi de öyle 1 kuruşum yok lan cebimde alt tarafı bir kuaföre gidicem saçım berbt oldu onu boyatcam. Nefret ediyorum ya. Kredi kartı borcum yüzünden para alamıyorum burs. Arkadaşlarımın akrabalarımın hayatımda parası olup bana yardım etmeyen herkesin canı cehenneme diyorum. Bıktım artık yaşamak istemiyorum. Ciddi manada istemiyorum. Çalışıcam ulan adam akıllı bir iş bulabilsem çalışcam onlar görücekler kuruş koklatmıcam lan kimseye. Nefret ettim her şeyden ya hırsızlık mı yapim haraç mı kesiyim diyorum bu nedir ya

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Abartma. Aç açıkta bir sürü insan var sçlarını boyatamadın diye dünyanın en büyük sorunuymuş gibi celallenme. Seviyeni korursan da sevinirim ayrıca. Lanlı lunlu konuşmayı yakıştırmadım.

0|0
    0|0
    • Tek o değil fatura borcum yüzünden hattım kapalı. Kimse beni arayamıyor bile. Ayrıca saçlarımın halini görsen böyle konuşmazdın

• Ay onuda sana soramadım affedersin. :/

• Problem değil. Kendi kararlarını vermen kadar normal bir durum yok :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Annen hakkında doğru konuş. Annenin rızasını almadan öbür dünyada çok çekersin. Kıymetini bil yarın bir bakarsın annen yanında olmaz anlatabiliyor muyum

0|0
    0|0
  • bu kadar kızgınlığın yılların birikimi anlasılan nerde okuyorsun?

0|0
    0|0
  • para önemsiz

0|0
    0|0
    • para önemsizse baba para ver o zaman hah cok komiksin

• gerçekten ihtiyacın varsa özelden yaz lütfen.

Kızlar Ne Diyor 4

• Bende aynıyım salla.

0|0
    0|0
  • banka hesabini yolla bana özelden

0|0
    0|0
  • Her şey para değil yalnız

0|0
    0|0
    • bok değil

• Yollamıcam tabi senin saçını yaptırman için para vericeğime gider dışardaki aç ınsanlara veririm

• hayır ya konu saç değil anlamıyosun kavgamız saçtan açıldı ben ordan patladım bunun gibi bir sürü şey

• sabrin sonu selamettir unutma bu kadarda isyan etme bazi ailede para olurr bazilrindada olmaz bu bir imtihan olmuyorsa zorlami ve heleki kotu seylerde yapma bosver olmuyorsa olmuyordur isyan etmeee

0|0
    0|0
    • he he aynen cok rahatladım bak simdi

• rahatlamazsin tabi icini karartmissin artik isyan etmee yeterrr

Yükleniyor...