Kimliğimi kaybettim ne yapmam gerek?

Kimliğimi kaybettim nerelere gideceğim sırayla söylerseniz sevinirim. Teşekkürler

1|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• P. tesi nüfus a git 80 tl ver yenisini al

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• hükümsüzdür ilanı ile bir reklam bürosuna başvur ve o yayınlandıktan sonra ilçe nüfus memurluğuna başvur

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun sis

0|0
    0|0
  • Muhtarliga git kimliği kaybettigine dair bir yazi verecek sana. Oradan nufusa git yenisini cikarttir. Sonra vergi dairesine git kimligi kaybettigin icin para cezasi var onu ode

0|0
    0|0
  • Karakola bildirimde bulunduktan sonra mahalle muhtarından ikametkah alıp nüfus müdürlüğüne gidip çıkartabilirsiniz. Sağa sola reklam vermenize gerek yok ;)

0|0
    0|0
  • @__siyahist__ yardımcı olur

0|0
    0|0
  • gazete ilanı hukumsuz olduğunu ispatlayacak bir belge daha sonra bulunduğun bölgedeki kolluk kuvvetlerine bildirmen yararlı olacaktır daha sonrası ise nufus müdürlüğü !

1|0
    0|0
  • polis merkezine git bildir gazeteye zayi ilanı ver kimligi kaybetim hükümsüz dür diye

0|0
    0|0
  • muhtara git ikamet al nüfus dairesine git çıkar

0|0
    0|0
  • Yenisini çıkar eskisi hükümsüz olur.

0|0
    0|0
  • Gidip nüfus müdürlüğüne başvuruyorsun hatırladığım kadarıyla 80 tl ücret verip 10 dakka içinde kimliğin hazırlanıyor belki yeni sistemde gasteye ilan ver 3 güne çıksın ondan sonra başvur mantığı vardır böyleyse uğraşman gerek zaten bayağı

0|0
    0|0
  • Kayıtlı Nüfüs idaresine gidiyorsun, yanında 1 adet vesikalık ile form doldurup sana cezai parayı ödeyip alıyorsun...

0|0
    0|0
  • Karakola bildir yeterli ve yenisini çıkar

0|0
    0|0
  • En yakın KARAKOLA git!!! Piyasa kötü Dikkat et.

0|0
    0|0
  • Polis merkezine git.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İlk nüfus müdürlüğüne git eğer çalınmışsa karakola gideceksin sonra nüfus müdürlüğüne, oradan seni arayacaklar hazır olunca kimlik

0|0
    0|0
  • Kayıp ilanı verip nüfus dairesine git

0|0
    0|0
  • Gazeteye ilan ver

0|0
    0|0
  • Karakola haber vereceksin. Gazeteye ilan vereceksin.

0|0
    0|0
  • Yenisini çıkar

0|0
    0|0
Yükleniyor...