Alkol, sigara kullanan kızlar?

İki kız düşünün. Birisi sık sık barlara giden, alkol alan, sigara içen güzel bir kız. Diğeri ise başörtülü güzel bir kız. Tercihiniz hangisinden yana olurdu?

Güncellemeler:
Arkadaşlar soruda bahsettiğim ilk kız ben oluyorum ve hoşlandığım çocuğun çevresi biraz muhafazakar. Başörtülü bir kızdan hoşlandığını öğrendim ve yaşam tarzımdan dolayı mı benimle ilgilenmiyor diye merak ettim. Lütfen iki taraf için de kırıcı yorumlar yazmayalım.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sık sık barlara giden kızın yanında takılayım, beraber gidelim..

Ama sigara, alkol falan kullanmasın. doğurganlığı zarar görür, sağlıksız bir anne olur sonra..

Başörtülü de muhtemelen sahtekarın tekidir..
    Evlerden ırak..

0|0
    0|0
    • Sırf kılık kıyafetinden bir insanın karakterini anlayabilecğinizi sanmıyorum.

• Bir insanın ne giydiğinden değil, nasıl giyindiğinden anlarsın aslında her şeyi. Ama tabi o çaylak halinle, senin bunu anlaman şimdilik çok zor..

• Başörtülü diye hemen AKP'li damgasını yapıştırdığınızı düşünüyorum. Ama bunu bilemeyiz. Sahtekar demek çok yanlış. Eğer gerçekten içinden gelerek yapan bir insansa sahtekarlık yapmaz zaten.

En İyi Kız Görüşü

• neden sürekli kapalı kızlarla açık kızları karşılaştırıp duruyosunuz bir türlü anlamıyorum ve bunu açık kızları kötüleyerek yapıyosunuz yazık size

3|0
    0|0
    • Benim kapalı oldugumu nereden çıkardınız. Hoşlandığım çocuğun başörtülü bir kızdan hoşlandığını öğrendim ve acaba yaşam tarzımdan dolayı mı benimle ilgilenmiyor diye merak ediyorum.

• Evet. Ben çevremden böyle görerek yetiştim ama insanların düşüncesini merak ediyorum.

• ben olsam yanımda böyle bir kız istemezdim bu senin suçun değil anlıyorum ama bundan kurtulmayı istememiş olman senin suçun

Erkekler Ne Diyor 36

• İlki, öbürünün yüzüne bakmam.

0|0
    0|0
  • Cevabı belli. İkincisi.

0|0
    0|0
  • Kapalı kızı seçerim.

0|0
    0|0
  • İticiler isim olsmx

0|0
    0|0
  • Her ikisinide tercih etmem

0|0
    0|0
  • İkisini de istemiyorum. Ben yalnız iyiyim 😏

0|0
    0|0
  • alkol ve sigara tüketen kız.

0|0
    0|0
  • sevişmek ve bütün kirli fantazilerin için alkol alanı, ve bütün güzel düşünceler için kapalı olanı ama tanıdıktan sonra fikrim değişebilir

0|0
    0|0
  • Hangisi beni seçerse

2|0
    0|0
  • Kullansınlar sorun yok.

0|0
    0|0
  • ilkini tercih ederim hiç düşünmem

0|0
    0|0
  • çok güzel olanı seçerim

0|0
    0|0
  • Alkol sigara içen kız.

0|0
    0|0
  • Başörtülü olmayan.

0|0
    0|0
  • İçmeyen kizi tercih ederim

0|0
    0|0
  • Bara giden alkol alan kızla işim olmaz :D özellikle konu evlilikse çoğu erkek uzak durur böyle kızlardan kız arkadaş olarak daha çok isteyenler mutlaka olacaktır ama

0|0
    0|0
  • Tercihim iri memeli kız.

0|0
    0|0
  • ikiside uç noktalar yanlış kıyaslama

0|0
    0|0
  • Dişleri sarı olur. Nefret ederim sarı dişlilerden.

0|0
    0|0
  • Neye Göre Tercih Yapacağız?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 14

• Niye böyle rezalet düşüncelere kapılıp insanları manipüle etme savaşı içerisine giriyorsunuz çok zavallıca. Böyle mi mutlu olacaksın. Başörtüsü olunca ne oluyor, bara gidemez ya da kötü bir şey yapamaz mı düpedüz saçmalık. Ayrıca alkol, sigara kullanması bara gitmesi o kızın nasıl bir insan olduğunu göstermez. Kusura bakma ben insanların giyim tarzından kişiliklerini okuyamıyorum. Ya da gittiği mekanlardan kişilik analizi yapamıyorum. Sonuçta kimsenin kalbini yarıp da bakamıyoruz değil mi

2|0
    0|0
  • Başörtülü olmayan kızlar barlara mı gidiyor sürekli manyak mısın nesin ya yemin ederim saçmalamanın sınırlarını zorluyorsunuz.

1|0
    0|0
    • Yahu açıklar barlara gidiyor diye bir ima da bulunmadım. Kendimle ilgili merak ettiğim bir durum var altta da belirttim.

• Çok iticiler

0|0
    0|0
  • Benim sigara alkol içmeyenden yana

0|0
    0|0
  • Başörtülü kız bara gidiyorsa o başındakini takmananın anlamı ne

0|0
    0|0
  • İçerim ama kimsenin tercih listesinde degilim

0|0
    0|0
  • Alkol sigara kullananı seçerdim. Ben de kullanıyorum zaten. Bizzat o anlattığın kızım.

0|0
    0|0
  • başörtülü, açık, alkol alan almayan fark etmez fikirlerim uyuşsun iyi biri olsun karakter meselesi yani

0|0
    0|0
  • Karakter meselesi insanları dış görünüşlerine göre yargılamanın bir anlamı yok

0|1
    0|0
  • Başörtülü

0|0
    0|0
  • Karakterli kız

0|0
    0|0
  • İkisini de bu şekilde değerlendiremeyiz kalpleri ve beyinleri önemli

1|0
    0|0
  • Erkek olsam başörtülüden yana kullanırdım tercihimi.

0|0
    0|0
  • Hepsinin talibi ayrıdır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...