Müdür yardımcısından özür dilemeli miyim?

arkadaşlar ben suçsuz olduğum halde azarlandım. hatta daha sözümü dinlemeden lafımı kesip bana bağırdı. bende suçsuz olduğumu açıklayamadım. '' seni aklıma yazdım , bir daha karşıma çıkmayacaksın ! defol git.. '' dedi. bende sesimi çıkartamadım. okulda ağlamadım ama sokakta giderken ağlayacak haldeydim.. eve gidincede yarım saat ağladım , moralim bozuldu. aradan 2 gün geçti hala kafaya takıyorum. borderline , sosyal fobi, anksiyete hastasıyım. kafaya takmamda bu sebepten olabilir. ama ben yinede konuşmak istiyorum kendisiyle. özür dilemek istiyorum. gerçi bana o kadar kızdığı için bir daha karşısına çıkmak istemiyorum , korkuyorum artık kendisinden... yinede konuşmak amaçlı ve gönlünü almak amaçlı ben özür dilemek istiyorum. umarım o da pişman olmuştur.. benden nefret etmesini istemiyorum. beni kötü birisi olarak görmesinden korkuyorum. sizce nasıl konuşmalıyım? özür dilemeli miyim? ne demeliyim?

Güncellemeler:
sizce nasıl konuşmalıyım? aklımda bir cümle yok...
güncel

0|1
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Dileme. Yaşasın anarşik gençler.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Dile tabi

1|0
    0|0
  • Konusmalısın. O sırada muhtemelen sinirle oyle demistir. Gectigini dusunuyorum artık sinirinin

1|0
    0|0
    • tam olarak nasıl konuşmalıyım aklımda bir cümle yok. çekingenim biraz.

• Kibar ol bence pisman oldugunu gorsun o da yumusar konuyu tam bilmedigimden ornek cumle veremem ama hatanı anladıgını hissettir

Yükleniyor...