Toplum içinde yari çiplak gezen insanlar ahlaksizdir? #ANKET?

Erkek olduğum halde gömleğimin 3. düğmesini açtiğim görülmemiştir. inanin insanlara hayretle bakiyorum :) yorum ve göruşler sizin artik

• Evet ahlaksızlar
    46% (12)53% (8)49% (20)Oy Ver
  • Hayir değiller
    54% (14)47% (7)51% (21)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Ahlak anlayışım şekilden ibaret olmadığı için katılmıyorum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Plajda gezsinler.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Başka insanların ne giydiği seni ne ilgilendirir? İsteyen istediğini giyer.

0|0
    0|0
  • Her koyun kendi bacağından asılır

0|0
    0|0
  • Nil karaibrahimgil bu dunyaya ciplak geldim sarkisini armagan ediyorum sana sgsghshs

0|0
    0|0
  • bence bakış açını değiştirmelisin ne giydiyse giydi
    ister mini giyer ister çarşaf, ister şalvar giyer ister şort, resmi bir kurum olmadığı sürece tabi
    gereksiz bir ön yargı kesinlikle..

0|0
    0|0
    • Anormal olan sizsiniz

• terbiyesiz, başkalarına iftira atarken sen sahip çıksaydın bir tarafına... ben sana sanane diyorum anlamıyorsun, git oranı buranı aç mı dedik veya git açanlarla gez takıl mı dedik, sanane kardeşim insan ne isterse onu yapar seni ilgilendirmiyor. sen istediklerinle samimi ol gez toz yahut konuşma, etrafındakileri niye yargılıyorsun. evet dinimizin kuralları var ama toplulumumuzun yok. ayrıca dinimizin kuralına uymayanları doğru yola davet edilir güzelce anlatılır gerisi karşındaki insanın tercih meselesidir. sen görevini yapmışşın gerisi seni ilgilendirmez.

• Nasil banane ya evlenecek temiz kiz bulamiyorum ezici bir çoğunluğu yollu.. ayrica böyle bir topluma nasik çoçuk getirir insan

• Ahlak giyimle değil karakterle ölçülür

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• biz yapsak ahlaksızlık kızlar yapınca modernlik oluyor o işler

0|0
    0|0
  • haklsıın

0|0
    0|0
  • Genelde fakir yapsa tecavüz zengin yapsa çapkınlıkla nitelendirilir.

0|0
    0|0
  • Yargilamayin su milleti

0|0
    0|0
  • Yarı çıplak gezmek bizim orfumuz adetimiz de yok o kisile bir kendine gelsin artık

0|0
    0|0
  • 👏Soylemek istedigim :) Bende hayranlika seyrediyorum, kendini pazarlayanlari.

0|0
    0|0
Yükleniyor...