Bu insanlik nereye gidiyor?

Biraz önce facebook da gezerken tramvay da taciz baslikli bir video gordum izledim tam bir terbiyesizlik hadisesi ve merak ettim insanlar boyle birseye nasil yorumlar yapar diye yorumları yapan insanlar tramvayda bayanı taciz eden hayvan dan daha da hayvan en zoruma giden yorum su sekilde kadında duzgun giyinsin tayt la cıkmis boye birsey yok ya madem ozgur bir dunya herkez istedigi gibi giyinir bir insan tesetturlu diye yorumlanamaz ayni sekilde acık giyen bayanda yorumlanamaz bu insanliķ nereye gidiyor acikcası ben bir erkek olarak korkuyorum... 😢😢😢

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Uzaklara göç ediyorlar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Artık işin açığı tesettürlüsü çocuğu kalmadı ki, bu sitede kaç tane denk geldim sapıklar önce kapalı mısın diye soruyor, kapalıysak açık resim istiyorlar. Hayvan demek onlara çok hafif..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• kardeş tramvay kullansan ağlarsın ama şöylede bir sıkıntı var bunu ibneliğine söylemiyorum en az dört beş kere rastladım kadınların da hoşuna gidiyo bişey demiyolar gözümün önünde yapıyo kızın gözünün içine bakıyorum hadi bişey desede adamı dövsem bile kız zikine bile takmıyo babası yasında adamla tramvayda neler neler yapıyolar ak

0|0
    0|0
Yükleniyor...