Bu resimlere bakınca ne düşünüyorsunuz?

Bence olarak yazmıştım aslında ama bir anda kaydetmeden silindi anlamadım. Soru olarak paylaşmak istedim. Resimlerin konuları birbirinden farklı olabilir ama siz sadece olaya odaklanın lütfen.

Bu resimlere bakınca ne düşünüyorsunuz?

Bir trafik canavarı bu sevimli kediye arabasıyla çarpıp onu felç bıraktı. Gönlü güzel bir adamda kediyi evlat edindi ve ona kendi elleriyle bakmaya başladı. Böyle insanların hala var olduğunu bilmek ne güzel.

Birileri hala Türkiye'nin yanında..

Daha ne denilbilir ki?

Savaş bir insanlık suçudur!

3|1
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• sözün bittiği yer.
    tecavüz olayında bu şekilde indirimli hediyelik cezalar verildiği sürece, bu beyinler değişmeyip insanlar birlik olmadıkça aynı devam eder...
    hayvanlar için bir şey söyleyemem, kazalar bilerek yapılmış olmayabilir, hayvanlar birden arabanın önüne atlayabiliyor, kimse bilerek ezmez...
    hayvanla ilişki, insanlık değil canlı dışı...
    dünyada terörün yanında uzakdoğu ülkeleri yanımızda bulundu da şu geri kafalı kaşıt görüşlü siyasilerimiz yanımızda olamadı... hep birbirlerini suçladılar alt kademeden üst kademeden hepsi...
    dünyada hristiyanın başına gökten taş düşse müslümandan bilirler.

Allah ıslah etsin ne diyelim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kıyafetle şunla bunla alakası yok bu iğrenç şeyin. Pislik zihniyetlerinde var şerefsizlerin. Orda ne işi varmış burda ne işi varmış. Ulan adi köpeğe de kediye de bunu mu diyeceksin? Okulda tecavüze uğrayan Cansel'e bunu mu diyeceksin? Kafalarına tükürdüklerim. Hepsi kahpe evladı. Yazıklar olsun bu insanlara. En kötüsü de ne biliyor musun kardeşim, tecavüze uğrayanları kimse savunmuyor yanında olmuyor. Allah hepsini ıslah etsin.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Okuyamadım sonuna kadar gerçekten midem bulandı

1|0
    0|0
  • Böyle namussuzlar koskoca bir ülkeye mal etmemek lazım.

1|0
    0|0
  • Diyecek bir söz bie kelime kalmadı daha

2|0
    0|0
  • Tecavüz eden adam Cem Karacay ve isminden de alevi olduğu apaçık. Tamamen mezhepsel bir kin ile bunu yapmış ki ben alevileri iyi tanırım başörtülülere tavırlarını herkes biliyor, 2. cisi> Başörtülü olduğu için tecavüz edilmeme garantisi yok , sonuçta o da bir dişi ve erkek için çekiciliği var , oldu o zaman başörtülü kızlar erkeklerin ilgisini çekmezler diye birşey mi var? Başörtüsü takıyor diye kadınlıktan mı çıkıyorlar? Başörtünün amacı erkeği kendinden soğutmak değil ki görünen yerleri kapatmak sadece? Önemli olan hile ile (mahrem göstererek) her erkeği tahrik etmemektir. Eğer bu dünya üzerinde tecavüz potansiyeli bir suçlu yaşıyorsa ve kaderinde ya da kendi seçtiği kaderde tecavüz varsa , o suçunu işleyeceğini birini mutlaka bulur. Çıplak diye tecavüz etme hakkı yok diyen bir insan, dinen ''tecavüze doğrudan doğruya yardım ve yataklık etmiş bir suçludur. Haşa kendini Allah'ın yerine koymaktır ve insanlara emredilen şey; herşeyden 5 adım kaçmak'tır Türkiye'de bilinen (erkek adam kaçar) sözü çok yanlış yorumlanmıştır, (kavga vb olaylar değil, her olay için geçerli bir kavram'dır) normal bir insan düşünce ve fiziki yollarla herşeyden 5 adım geri durmalı bu dinen emredilmiş birşey, siz çıplak olmak tecavüz suçu değil diyorsunuz tecavüzcü ile aynı günaha dahil oluyorsunuz.. Ya kapıyı açık bırakır gidersen evine hırsız girer, ayyy hırsız kardeş eve niye girdin diyebiliyor musun?
    ve Tahrik olmak ile tecavüz etmek arasında dağlar kadar fark var ama bu milletin o farkı yakalaması at gözlüğünü çıkarmasıyla başlar.

0|0
    0|0
    • Siz ''çıplak olmak tecavüz sebebi değil'' derseniz, tecavüzcü de tecavüz etmek günah değil der, bir ömür boyu mutlu yaşarsınız böyle.

• Müslüman olmayan ama kişilik olarak çok merhamet sahibi ve vefakar bir insanın da tecavüze uğraması hak mı o zaman? Söylediklerinizden bu çıkıyor kusura bakmayın. İnsana insan olduğu için değer verilmeli ve saygı gösterilmelidir. Müslüman veya hristiyan fark etmez kimse kimsenin rızası olmadan bir başkasına dokunamaz bu kadar!!

• @Soran Bakın benim düşüncem de dini olarak kimseyi yargılama yok, sırf müslüman diye de kimseyi savunmam, herkesin ibadeti kendine'dir çünkü. Ben muhafazakar biriyim dine karşı hassasım ama çoğu ateist'in kişiliğini severim, sadece tez'lerini yanlış bulurum düzeltmeye çalışırım bir hışımla üstlerine gitmeye gerek yok sen ateisttsin sen ölmelisin bu saçma bir fikir, Allah'a inanmıyorsa bu benim ya da başkasının haddine değil ki Allah ile onun arasında.. . Bknz: Türbanlı'da tecavüze uğrayabilir dedim, bu tecavüze uğrama olayı, aynı bir cinayet gibi düşünün.. Sizin dediğinz şey şu dünya'daki herkes melek olsun herkes cennet'in 7. katına ulaşsın bu mümkün mü sizce? Allah herkesi o kadar iyi kalpli yaratsaydı imtihan olurmuydu gelişigüzel doğar büyür ölürdük, kimse kimseye dokunamaz dokunmamalı, bu dünya için çok masumca bir söz.

• Emeğinize sağlık..

1|0
    0|0
  • dunyackotu biyer olmya basldi

1|0
    0|0
  • Canli her yerde canlidir. Yasam hakkini gasp edenleri lanetliyorum.

1|0
    0|0
  • Bu hep bellı bır tarafı secen salak cahil ınsanlar yuzunden oluyor kapatalizim halada ben bunuyum ben suyum dıe ayrılıyoruz hal buku ınsan oldugumuz hatırlayıp bır olsak oysakı dunya cok guzel bır yer

0|0
    0|0
  • başı kapalı tüm insanlardan nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • içim acıdı çok üzüldüm ruh halimin içine ettin :(

0|0
    0|0
  • Her biri apayrı bir sorun. Boyle bir aile bakanımız varken bu olanlara şaşırmamak gerek.

0|0
    0|0
  • Allah belasını verwin hepsinin

0|0
    0|0
  • Ben bu ulkenin ak

0|0
    0|0
  • Hayır ne demek istiyorsun onu anlamadım? Amaç?

0|0
    0|0
    • Amaç ne biliyor musun? Amaç insanların ne kadar iğrenç birer yaratığa dönüştüğünü göstermek. Amaç belki gören olur etkilenir de böyle hatalar yapmamaya özen gösterir diye düşünmek. Amaç insan olmayı başarabilmek! Başka sorunuz var mı?

• Ha sen yazdın şimdi herkes 4 4 lük oldu eminim buna tebrik

Kızlar Ne Diyor 8

• Düşüncelerime kelimeler yetmedi şu an..

1|0
    0|0
  • Hımm tecavüzün kıyafetle ya da kızın saat kaçta nerde gezdiğiyle alakası yoktur. Tecavüzcüler için sadece nefes almak yeterlidir

1|0
    0|0
  • Tam anlamiyla insanlik disi kendini bilmez serefsizler!

1|0
    0|0
  • Fotograflar ve yazilar birbirinden alakasiz mi? Dikkat cekmemiz nokta ne anlamadim

0|0
    0|0
    • Hayır alakasız değil. İki konuya değindim. Tecavüz ve terör. Bundan bahsetmek istemiştim.

• Elbette olmasin ama tryi karaliyor gibi oldun baska ulkelerin olaylari yok cunku resimler arasinda

• Gözüme bunlar çarptı vardı zaten bu resimler bilgisayarımda arama yapmadığım için dünyadakilerden paylaşmadım. Neyse.

• Boktan bir dünyada insanlığımızı unuttuk. Aklıma bu geliyor

0|0
    0|0
  • Çok acı... 😢

0|0
    0|0
  • İNSANLIKLARINDAN UTANIYORUM. ALLAH KAHRETSİN BUNLARI. SİNİRLERİM TEPEME ÇIKIYO. DELİRİYORUM. !

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...