Bana attığı mesaja bakar mısınız? Sinirden öleceğim?

Doğum günü süprizimi akşama misafirler gelecek aşağı inemem diyerek beni elimdeki pasta ile rededden 6 yıllık arkadaşıma attığım stem mesajından sonra bana attığı mesajdan bir parça;
"Bu kadarı yeterli. Bundan sonra görüşmeyelim, elbette geçirdiğimiz güzel zamanlar çok değerli. Ama benim için bu kadarı yeterli. Zaten ortalığı germekten başka bir şey yaptığını da düşünmüyorum. Sen kendini nasıl istersen öyle görüyorsun. zaten. Ben kimseyi de kırmak istemiyorum. O yüzden daha fazla uzatmayalım. Bundan sonra sana cevap da vermeyeceğim. Hayatta sana başarılar dilerim hoşçakal."

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Tam anlayamadim. Arkadasim dedigin sevgilin mi yoksa normal erkek arkadasin mi

0|0
    0|0
    • Kız olarak kardeşim gibi sevdiğim biri yani biriydi.

• Hayır yürümedim. Gerçekten. Aramızda asla öyle bir şey geçmedi. Ama kız bir gün bana biz neden sevgili olmuyoruz demişti. Bende kardeş gibiyiz dedim. O da haklısın demişti.

• Hee o zaman durum farkli. Kızın niyeti seninle sevgili olmaktı ama sen bunu istemeyince de kız kendi kendine"madem sevgilim olmayacaksa hayatimda da yeri yok" diye düşündü ve seninle iletişimi kesmek istedi.

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynı üslupla cevap yaz

0|0
    0|0
  • Değmez. Defolsun gitsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Haklısın çok sinir bozucu. aşağı da bekle mutlaka dışarı çıkacaktır. pastayı yüzüne yapıştır.

0|1
    0|0
  • Neden ölüyosun ki beni istemeyeni, ben hiç istemem

0|0
    0|0
  • Naptın lan

0|0
    0|0
  • Baya gicik birisin galiba

0|0
    0|0
    • Neden? Elimde pasta ile kaldım. İstabulun bir ucundan geldim buraya. Ayıp değil mi?

• Arkadasim herseyi ayrintisina kadar aciklamak zorunda miyim arkadasin konusmak istemiyor ve sen eyvallah dicene mesajina sinirleniyosun bos ver gitsin arkadasin seni zerre takmiyo belli ki bunu dusunmeyi birak hayatina devam et

• Yani aşağı inmeyişi bu yüzden diyosun.

• doğruları söylemiş kanks

0|0
    0|0
    • Ne alakası var? Doğru bunun neresinde? Bana açıklar mısın?

Yükleniyor...