LÜTFEN BAKIN. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Utanç verici değil mi?

Arkadaşlar 1.5 yıldır bir sitede takılıyorum. Yabancı insanlarla muhabbet edıyorum. profıllere bakarken resimdeki gibi bir şeyle karşılaştım. Bunu yazan bir japon hanım efendi.. Türkiyeden erkekler bana mesj atmasın dıyor bizim kapa olduğumuzu düşünüyor. :(LÜTFEN BAKIN.Siz bu konuda  ne düşünüyorsunuz? Utanç verici  değil mi?

Güncellemeler:
erkek arkadaşlar bu mevzu bizi ilgilendiriyo bakın bakım buraya

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• utanç verici, hangi site bu acaba?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• uluslar arası abazalar varsa demekki kadınıda bıktırmışlar

0|1
    0|0
  • Ahhhaaa dogrudur

0|1
    0|0
  • Normal buna mi takiliyon. Sapik turk erkegi cok...

0|1
    0|0
    • uluslar arası karızmamızı kirletiyorlar..

• Doğru diyor

0|0
    0|0
  • Herkesin kendi gorusu var degistiremezsin , bende ruslarin kaba oldugunu dusunuyorum mesela. dert edilecek birsey degil salla gitsin

0|0
    0|0
    • Bende ingilizlerle anlaşamıyorum ama profılımde yazmıyorum ıngılızler bana yazmasın :)

• Aman ona ne takiliyorsun , kolay gelsin dedim. cunku bu sitede obur sitede delilerle anormallerle karsilasirsin ondan soyledim. yeterli midir

• oyleyse sorun yok. Kimseylede uğraştığımız yok :) ama yinde sağol

• Ben de böyle yerlerde yabancı ayağına yatıp Türkleri engelliyorum afedersin de bazıları doğuştan camış ya. Hani diyecekler yabancılarda yok mu öküz diye, var tabii, ama Türklerden istisnasız hepsinden mi abazavari mesajlar gelir. Bunu Türk erkeğini küçümsemek için demiyorum. Fakat bu tarz uygulamaları ülkemizdeki abaza nüfus kullanıyor. Yabancılarda yanlış tanıyor bizi işte.

0|1
    0|0
    • Valla ben bı sıkıntı yaşamadım sureklı mesajlaştığım arkadaşlarım var. Ama dediğiniz gibi çok var rusun bırıyle konuştum dırek skype ıstemeyecekmısn dedı şok oldum neden dedım turkler hep skype ıstıyomuş :)

• Erkek olduğun için bilmezsin tabii sen asdaudgahd

• dıkkat et ozaman

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...