Aile baskısından nasıl kurtulabilirim?

Ailem çok tutucu. 20 yaşındayım okuyorum ailemin yanında. Spor salonuna gitmemebile izin vermiyorlar. Yurda çıkıp biraz olsun onlardan uzaklaşmak istiyorum. Ama gecen yil sevgilimin oldugunu ogrendiler. Ayirdilar bizi ve bu nedenle de yurda gidersem erkeklerle gorusecegimden korkuyorlar. İzin vermiyorlar. Nolur bir cozum soyleyin. Disari bile cikamiyorum. Her sey icin izin almam gerekiyor. Kaç diyenleriniz olabilir ama param yok. Her gün ağlamaktan öldüm artık

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hahahahahaha :D :D 20 Yaşındasın bunları aşman gerekiyor sen Aile'nin Hükmünden çıktın istediğin yere gidebilirsin. Sana karışmamaları gerekir. İyiliğini düşünebilirler ama hayatına müdahale fazla edemezler seçimler senin İster gidersin ister gitmezsin ama Yurt tavsiye etmem Gıcık birilerine rahatlarsın hayatın daha zehir olur :D

0|0
    0|0
    • İşte gidemiyorum. Bir kere kavga kızıştı. Ben gidicem dedim. Nerde olsan gelir seni bulur saçından geri sürükleriz dediler. Durum o kadar vahim yani

• Sen erkeksin

• Erkek, Kadın eşittir Demokrasi var bu ülkede :D

En İyi Kız Görüşü

• Üniversiten bitene kadar dişini sık derslerine iyi çalış maddi manevi güzel yerlere gel ve onlardan ayrıl

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yurtta iyi insanlar olduğu kadar or*spu cocuklarıda var.2 aya kadar aileni özletirler sana.

0|0
    0|0
  • Aile baskısı dediği şeye bak evden kaçacakmısmıs da :D hey allahım ne komıksınız ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• onlarla acik acik konusmaktan baska cozum bulamadim guzel bir sekilde anlat derdini onlara zaten insanlarsa anlarlar

0|0
    0|0
    • Çok denedim. Benim için en iyisini yaptıklarını düşünüyorlar. Fikirlerinden vazgeçmiyorlar

• Onu da denedim
      Nerde olursan ol saçından tutup getiririz dediler

• oha be bu ne

• Farklı bir şehir farklı bir okul geçişi yapmadan kurtulamazsın

0|0
    0|0
  • Kurtulamazsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...