Arkadaşlar hayat hikayesi kisaca anlatmak istedim dinlermisiniz ?

Şimdi ben aslen güney doğuluyum ama adanada büyüdük amcamlar ile adanada kapikomsusuyduk babam kardeşlerinden en küçüğü dur dedem zamanında herkese mal paylaşımı yapmış amcalarima ev vermiş veya para babamada dedem kendi oturduğu evi vermiş dedem kaza geçerdi ve yoğun bakıma alındı bizde apar topar kış günü okullarımızdan alindik adiyammana memleke te yerleştik alışmak zaman aldı bir süre dedemnlerle yaşadık dedem iyileşti baya iyi oldu fakat bize çektirdiler gelir gelmez dedem hasta halıyla ayağa kalkıp annneme yürüdü okadar adanada yaşasın eşyaların bumu bu pisliği niye getirdin dedi küçük kardeşlerim bahçede oynuyordu söylenirdi şurayı bozdular burayı böyle yaptılar surekli babaannem baya dedikodu yaptı yok söyleler biz besliyoruz bunları diye en son adanadaki kapı komşumuz olan amcamın saf ve terbiyeli kızı Urfalı evli bir adama kaçtı babamda bizi hiçe sayıp kendini resmen ateslere atıp amcamın kızını getirdi geri evlendirdi bir başkasıyla babamin yokluğunda dedem ve nenem bizi kovdular annemi dovmeye kalktılar ve biz taşındık başka bir eve kiraya çıktık babam evde kalmıyordu surekli şehir dışında çalışıyordu bir gun erkek kardeşimin kirveleri bize geldi ve babamın istanbuldan başka bir kadınla evlendiğini soyledi kadının Urfalı olduğunu söyledi neye uğradığını şaşırdı yikildik herkesin haberi varmış bizim dışımızda babamı aradık inkar etti adiyammana geldi yanımıza ikna etmeye çalıştı bizi ve en acısı annnem krizler geçirmeye başladı surekli bayiliyordu geceleri nefes darlığı geçiriyordu kardeş lerim bunları yaşamak için çok küçüktü babam annemi hastaneye götürdü ve telefonunu bana bıraktı kuzenim aradı ve nenem gile gitmemi söyledi babamın evlendiği kadınin orda kaldığını söyledi duyunca bunları

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Hikayeni okudum ve üzüldüm. Yarıda kaldı bu arada

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Keşke böyle bir yerde anlatmak yerine kağıda yazıp yaksaydın. Yanlış bir ortam burası. Kim olduğunu bilmesek de bu kadar özelini anlatmamalısın.

0|0
    0|0
    • Ne alakası var

• @Darmadağın1991 ne alaka? Ahlaki bir gerekçe bu. Ben olsam dedemin, babamin yaptığı kötülükler böylesine ulu orta anlatmazdım. Ahlaki çöküntü.

• @yesilcamsevdalisiHaklisin belki bilmem bu sekilde içimi dökmek istedim ilk defa böyle bisey yaptım

Erkekler Ne Diyor 1

• hımmm :( !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • Allah yardimcin olsun bu yasta yasadiklarin korkunc bir sey insanin ici parcalaniyor dertlesmek istersen ozelede beklerim orada rahat icini dok bir abla olarak yanindayim

0|0
    0|0
  • Masallah tam bir yilan hikayesine donmus ortalik yasin kac senin kucuk yasta neler cekmissin boyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...