TWİTTER Fenomeni kitap yazmış fotolu?

Hemen hemen hepimizin bir şekilde görüpte tanıdığı memmet Ali kitap yazmış sizde gördünüzmü arkadaşlar aranızda onun gibi kitap yazmak isteyen var mı

TWİTTER Fenomeni kitap yazmış fotolu???

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• Asla okumayacağım bir kitap. Vakit kaybı benim için😀

0|2
    0|0
    • Hahaha ya birde diz üstü edebiyat diye not düşmüşler tamam bende severim o tarz kitapları da bu değil ama çok ağır 😂😂

• Eline kalem alan kitap yazıyor. E bir de argo ve küfür moda oldu. Böyle konuşarak da reklamına katkıda bulunuyoruz. Kendime inanamıyorum

• Tamam kapattık reklamı 😂😂

En İyi Erkek Görüşü

• Abi beyin bedava ya.
    Ne insanlar kitap yazıyor artık.

Ünlü olmak pesinde

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bknz: İçine sıçmadığımız bir sanat dalının kalmaması. (Elbette türü farketmeksizin, kitap yazmak sanattır!)

0|1
    0|0
    • Ama bunu gerçek anlamda başarabilen insanların yazması daha akıllıca değil mi 🤔

• Elbette, hakkını verecek olanlar yazmalı. Yazsınlar, okuyalım. Sizin de "Aranızda onun gibi kitap yazmak isteyen var mı?" sorunuzu, daha doğrusu böyle bir soru sormanızı hiç gerekli bulmuyorum. Sahiden kitapla, edebiyatla ilgilenen kimse böyle saçma bir piyasaya sürüklenmemeli. Siz de saçma olduğunu düşünebilirsiniz bu kitabın, fakat bunu düşünseniz bile şu an da reklamını yapıyorsunuz. Keşke bu kitap yerine sizin için değeri olan bir kitabı paylaşıp onu okumamızı tavsiye etseydiniz.

• Sanırım bu konuda haklısın ben daha çok reklam diye değilde hiç olmaması gerekenlerin kitap yazması yazmaya kalemi sağlam olanların gizliden çıkma belkide yazma isteğini arttırır diye 😔

• Yok artık şaka gibi 😂

0|1
    0|0
    • Bende öyle sandım ama gördüğün gibi kitap benim elimdeydi 😳😳

• :D :D Vay bee şok oldum.

0|1
    0|0
  • Ne kadar da kitap yazan bir erkek

0|1
    0|0
  • Ay anacım alıyım hemen bundan.

0|1
    0|0
  • Hemen alıp okucam arkasından da intihar ederim heralde :D...

0|1
    0|0
  • Tanimiyorum umrumda da degil

0|1
    0|0
  • Ahahah hemen almalıyım

0|1
    0|0
  • Görmüştüm

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kim olduğunu bile bilmiyordum ama beğendim.

0|1
    0|0
  • Şaka dimi :D şaka

0|1
    0|0
    • Malesef çok acı bir gerçek 😂😂
      Fotoyuda ben çektim 😂

• :D kitabi alip yak bari kimse görmesin

• Satın almadımki kitapçıda gördüm 😳😳
      Dizüstü edebiyat bölümündeydi bide 😂😂
      Bende diz üstü edebiyat kitapları okurum ama bu bana göre değil 😉

Yükleniyor...