Evlenince okuyun.. kizlarrr ozeleklikle siz?

Evin en küçük oğlu BN olduğum için annenler le ayni apartmanda kalacağım ve sadece küçük olmm değil onlar benim herseyim sizce buna karşı çıkması doğru mu eşim olacak kişinin siz ne düşünüyor sunuz? Deteyyyyy

Güncellemeler:
Yılda uç ay bu şekilde diğer zamnlar ayri şehirler de.

1|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Bence cikmaz yani ciksa dogru olmaz sonucda ayri evlerde yasicaksiniz. Bari yanliz kalacaginiz bir yeriniz var. Ayni evde kalsaniz anlardim sorun cikarmasini ama bu sacma sonucda ayri eviniz olcak

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ayri ev olduktan sonra sorun olmaz kardes bgenmeyen gitsin acikcasi ama esinede yuklenmemelisin iki evin temizligi kosturmasi falan sunu unutma annene temizlikci almiyorsun kendine es alicaksin

0|1
    0|0
    • Annem kendi isini yapiyo çok şükür gerektiği zaman da yapmalı bnce onun da ailesi var düşünmeli biraz

• tabiki gerektigi zaman olacak ona laf yok

Kızlar Ne Diyor 5

• Annen baban ne kadar anlayışlı olsa da, evleneceğin kişi özel hayatının olmasını ister bence karşı çıkması doğru

0|2
    0|0
  • Annen anlayışlı, sevimli birisiyse gelinine kaynanalık değilde annelik yapacaksa olur 😊 şahsen ben bu şekilde aynı evde bile kalırdım. Ama bazı kaynanalar gibi sessiz bulup tepeme binecekse aynı şehirde bile durmayalım 😊

0|1
    0|0
  • Bence ayni apartmanda kalinabilir ama kaynanasi cok karismasin zirt birt gelmesin evinize sorun olmaz

0|1
    0|0
    • Annem çıkmaz o iner arada o kadar yani. zaten yılda uç ay bu şekilde.

• Ayni apartman sorun degil gibi

0|1
    0|0
  • Ben karşı çıkmam da diğer kızları bilmiyorum çıkanlar olabilir, olmayabilir de.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...