Neden Bu Kadar Zor?

Çok Yoruldum...
yalnızlıktan kımsesızlıkten 4 duvarda olmaktan cok yoruldum
hedeflerım hayallerım hayattan beklentılerımın hepsı suya dustu bu ben degılım.. olmak ıstedıgım yer burası degıl. bu hale nasıl geldım? . yarım kaldı herseyım. ve hıc bırının telafısı geri donusu yok artık. ne ıstedıgım konumun ne hayallerımın nede o'nun. hiç ortasında kaldım. elımden tutan kımsem yok. sunları yazabılıcegım tek bı ınsanım dahı. bu kadar acınacak hale nasıl geldım? ne yapmam gerekır? birini bulup guzel bı ılıskı ıcın hayatımın duzelmesı ıcın ne yapmam gerekır. okadar doluyum ki anlatmaya bıle mecalım yok.
sevdım alamadım
yaptıgım sporda ıyıydım basıma gelen olaylardan yarım kaldı o fit hareketlı ınsan gıttı yerıne tersi insan geldı.
4 duvarda tek basıma kaldım.
belkı yasadıgım hayattan dolayı oldu bunlar bılmıyorum. belkıde hepsı benım hatam. belkı elımden gelse duzelırdı belkıde ne yaparsam yapayım duzelmezdı ıcınde bulundugum yasantı yuzunden. bılemıyorum. ben nasıl bu hale geldım bılemıyorum ve nasıl cıkacagımı.
elımden tutan benı sevıcek bırını bulmak bu kadar zor mu?
Siz nasıl yapıyorsunuz? sayet okuduysanız bunca yazıyı. ben pek sanmıyorum ama..

1|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben okudum. Her insan senin gibi bu dalgaları yaşar bu durum olmasa hayat cennetlik olur. Seni biri sevmeyebilir spor yarım kalabilir ama sen kendini yarım bırakamazsın. Kendini sev yalnız iken da mutlu olmaya çalış yarın biri seninle karşılaştığında sen kendinden emin ol yeterli.

0|1
    0|0
    • öyle bır ruh halındeyım ki artık. intahar etsem cesedımı 2hafta sonra farkederler oda kokudan. onları bıle hesapladım. gecmıs gelecek yasanacak ve tüm olasılıkları hesapladım kafamda kurdum. benım ıcın cıkar yolu yok sanki. bir nedenim bile yok yaşamak için.

• Ve inan ki modern insanlar herkes sen gibi zaman zaman düşünüyor hayat hızlı akıyor ve herkes bu hızına yetişemiyor hem yakışıklı hem eğitimli hem zengin ol hem donanımlı hem mütevazi ol. Liste bitmez. Eskiden herkes meşguldü ce daha mutluydu.

• Bir şey degil kendine iyi bak ☺

Kızlar Ne Diyor 3

• neden 4 duvar. Öncelikle yapman gereken 4 duvar arasını terketmen dostum. hayatta her zaman iyi şeyler olmaz.

0|1
    0|0
    • yalnız yasıyorum. 2+1 ufak bir ev ve yatıp kalktıgım ufak bı oda. dıger odalar gereksız fazlalaık bos. sırf ses olsun dıye tv nın sesı acıyorum.

• Kendini salıverme

0|0
    0|0
  • Değerini anlayacak insanı bulabilirsin bu çok zor değil sen sadece gözünde bu kadar büyütüyorsun..

0|0
    0|0
    • zor. hemde cok zor. beni sevicek benım sevebılcegım kımse yok sankı.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...