Soruk herkese mhpli insanları severmisiniz anket hangi partilisiniz ve mhpyi severmisiniz?

Evet toplumsal bir anket bir sonuca varmak istedim hadi görüş belirtin?

• Akpliyim sevmem
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Akpliyum severim
    40% (2)44% (4)43% (6)Oy Ver
  • Chpliy sevmem
    0% (0)11% (1)7% (1)Oy Ver
  • Chpliyim severim
    40% (2)33% (3)36% (5)Oy Ver
  • Hdpliyim sevmem
    20% (1)12% (1)14% (2)Oy Ver
  • Hdpliyim severim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Chplilere teşekkürlee adamsınız
Hjj

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• MHP li idim artık hiç bir partiyi desteklemiyorum.

0|0
    0|0
    • Bende öyle bu son seçim bizi çok üzdü umutsuzluğa sevketti bende bıraktım bu işleri umarım toparlanırız

• Aynen öyle. Allah hayırlara çıkarsın. Milletimizi korusun inşallah.

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle bir genelleme çok çok zor her mhpliyi sevmem mhpyi kirletenlerde çokca mevcut ama genel olarak severim ben oncu buncu değilim görüşüm bellidir duruşum bellidir vatana hangisinin en iyi hizmet ettiğini ya da edeceğini düşünüyorsam o an ona oyumu veririm milliyetçilikte bunu gerektirir ama 3 hilal candır ayrı bir yeri vardır o ayrı bir konu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sevmem. Sevmemek icin surusuyle nedenim var. Bu sebeplere artik gizli kapakli degilde, ortada kabak gibi duran akp isbirlikciligede katildi.

0|0
    0|0
    • işbirliği yok kesinlikle sadwce mhp büyük bir ihanete uğradı umarım bidahaki seçimlerde buze oy vermezler akpden gelen seçmenin oyunuda istemiyoruz bizeihanet ettiler hani akp ne verdi seçmene aynı tas aynı hamam

• işbirliģi vsr gibi gözüküyo ama olsa söyleriz şu an türkiyede insanlar ülkücü solcu cemaatçi vesaire diye fişleniyo ihale verilmiyo öbü kesiliyo bunları ülküc7 iş adamları ülkücü rektör ve ülkücü öğretil üyeleri kısava her alanda kendi admlarını yerleştiriyolar bize bunu yapanla biz işbirliği yapmayız mhpnin% 4 oyu akpye kaydı bu bahçelinin hatası ve akabinde mhpye yapılan bir ihanet

• Hatasi degil iste. Baris bir sekilde verdigi destek. Sekreteri akpye verdi, koalisyona hayir dedi. Terorun arastilmasina yok. Ee?
      Her kritik muhabbette mhp destek. Ufak tefek bir meselede sanirsinki dusman.

• Milliyetçi biriyim bu partilerin hiçbirini sevmiyorum hele ki hdp ve akp den nefret ediyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hic birinden degilim severim adam gibi adamlardir

0|1
    0|0
  • Mhp liyim severim :d

0|1
    0|0
  • Ak Partili arkadaşlar severim diye işaretlemis. Şaşırdık mı hayır. Şu kötü zamanlarda akp partiye arka bahçelik yapan onursuz bir partiyi tabii ki sevecekler. Bugün ülkenin bu hale gelmesinde bahçelinin payı büyük tarihe not düşülsün.

0|0
    0|0
Yükleniyor...