Kapat

3 yıl oldu hala aynıyım?

üç yıl önce ilk defa aşık oldum, sevdim, güvendim.. Ama herşey yalanmış beni sevdiğini söylerken bir sevgilisi olduğunu öğrendim.. Üç yıl oldu birbirimizle görüşmeyeli ama ben hala onun instagramına falan bakıyorum bir şekilde. Bir ara kapatmıştı şimdi yine açmış ve sevgilisi var benden sonra ikinci sevgilisi. Hala unutamıyorum onu. Yardım edin?

Güncellemeler:
Güncel

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi hayatını sadece ona adapte etmişim bunu bırakıp kendi hayatın için birşeyler yap

0|0
    0|0
    • Yapıyorum, yine de unutamıyorum

• Hayatıma girmek isteyen çok kişi oldu ama ben istemedim. Hiç birini onu sevdiğim kadar sevemeyeceğimi biliyorum. Hiç kimse onun gibi olamaz diye düşünüyorum. Bu düşünceler onu daha da bir mükemmelleştiriyor gözümde :(

• O düşünce hiç bir Zaman dinmez inş biri girer hayatına ve bu yaşadıklarını unutursun

En İyi Kız Görüşü

• Yapacak bişi yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bende 16 yaşımda ilk kez birinden hoşlandım
    şimdi 21 e giricem yakında
    daha geçen seneye kadar facede araştırırdım arada

0|0
    0|0
    • Meraktan araştırıyor insan :( Mutlu olduğunu görünce de içim gitti..

• burdan bir ıkı arkadasa sans verın hemen unuttursunlar size...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ayni ben

0|0
    0|0
    • ayni eski ben pardon

• Nasıl atlattın?

• 5 yil zamanda atlattim ben 2 ayda unuttum sildim hatirlamadim gururumu dusundum beni rezil etdigi gunleri hatirladim annesini ustume gonderdigi annesinin anneme kizina soyle oglumdan uzak dusrun sozlerini hatirlattim oylece nefret ettim sonra nerfet duygumu yendim ve bitti geriye hicbisey kalmadi

Yükleniyor...