Darlandımm yemin lee?

Arkadaşlar ben 25 yaşında bir gencim ve annem babam ayrı geçtiğimiz ay annem evlendi ve yeni bir yuva kurdu babam ise annemle ve akrabalarıyla düşman oldu 3 ay önce istanbula annemin yanına işe girme hayaliyle gittim yeni bir hayat için ama annem gittiğim anda evlilik kararı aldı ve evlendi ve kalbi kırılmasın diye kına gecesine gittim ve orada fotoğraf karesinde bulundum sosyal medya aracılığıylada babam bunu gördü ve bana çok sinirlendi ve okuttum büyüttüm bakdım bumuydu karşılığı diye düşünüyor ve derhal geri memlekete dönmemi istedi ve döndüm şu an memleketteyim ilk okul yıllarında epilepsi hastalığı geçirdim ve Allaha şükür biraz geçti ilaç kullanıyorum ailemde hiç huzur yok gerçi aile denen birşeyde yok hep evde tartışma huzursuzluk kendi kararlarım hiç bir zaman yok babamın babası öldüğü için köye halam ve hasta babannemin yanına yerleştik artık köyde oturuyoruz. fındık bahçelerine bakıyoruz allaha şükür durumumuzda iyi ama evde inanın hiç huzur yok bu zamana kadar kendi düşüncemle alabildiğim hiç bir karar yok merkeze inemiyorum arkadaş çevrem yok insanlarla ileşimim bozuk işe girip verimli bir şekilde çalışamıyorum hastalığın vücuduma verdiği etkide var hantallaştım özgüvenim yerlerde babamın bu üzerimde kurduğu baskıdan kurtulmak istiyorum yeni bir hayat kurmak istiyorum kendime ama küçük şehirde yaşadığımız için iş imkanıda pek yok haliyle büyük şehirde olmam gerekiyo ama ordada kalacak yerim kalmadı ne teyze ne dayı ne hala başkalarına yük olamam burda kalmam benim için daha iyi ama üzerimde baskı yüzünden hiç birşey yapamıyorum hayatım boyunca hep babam tarafından azarlandım siz birşey yapamazsınz diyerek yerin dibine sokuldum ne

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Artık büyüdüm demen lazım.
    Ayaklarının üstünde durman için unutmak zorundasın kardeşim.

0|0
    0|0
    • Keske karsımda beni dinleyecek bir insan olsada bunları söyleyebilsem ne annemle görüşmemi istiyo nede düğünüme gelmelerini istiyo eğer kendim karar verip şehir dışında bir yere işe girmeye kalkdığım zaman evlatlıktan reddedeceğini söylüyo beddua ediyo insan gibi davranmıyo evde herkeze karşı azarlayarak konusuyo herseyin en iyisini o biliyo kardeşlerine karşı bile böyle en ufak haklı olduğumda sesimi yükseltsem kendimi savunsam şiddet uygulamaya yelteniyo böyle bir insana ben nasıl laf anlatim ki okadar bunaldım kii

Yükleniyor...