Görücü usulü evlilik sizce iyi mi kötü mü?

Şimdi ye kadar 2 tane kız arkadaşım oldu ilki pardon ama motorun tekiydi 2 cisi daha ilk aydan Nisan istedi toplasan 2 defa cikmadik bende her gördüğüm kıza yazmak istemiyorum daralmayi sevmiyorum işin açığı şimdi arkadaş ortamı oldu ayarlamalar oldu bulduklarında fazla rahat tavirliydi daha sonrakin duyduklarimdan sonra iyiki olmamış dediğim oldu ...

Güncellemeler:
Bir eve gidiliyor ve Gorucude kız tarafının bisey yiyip icmemesi seremonisi nedendir.. bisey duydum bakalım siz biliyor musunuz..

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Daha saglam evlilik oldugu kanitlandi, hemde batida, fakat tanima olmasi ve azicik da isinmak gerek, hop diye evet diyemessin. Cunku gorucu usulunde niyetler, sozler, ve yaklasimlar daha gercekci olmak zorundadir, yani aileler arkada oldugunu hissedersin. Lay lay lom olmaz ya da gonul engellemenenin onunu gecilmis olunur. Fakat tabiiki gorucu usulu de olsa karsindakini kabullenmedir, daha ciddi bir evlilik bu yuzden.

0|1
    0|0
    • Sen öyle mi evlendin peki..

• Yeterli geldi 😉 saol bende torpil bulursam işime devam edecem askerden önce çalıştığım şirket almiyo alsın son ra evlilik.. Benden de sana ayrıntı..

• yolun açık olsun ve en hayırlısı olsun kardeş

Kızlar Ne Diyor 5

• Bana göre değil

0|0
    0|0
    • Bana Yasin küçük ben satan değil alan kisiyim 😉😉

• Gorucudeki kız 22 sanırım iyimi ben 25 yaşındayım ne dersin.. Yaş olmasii mi..

• 2 defa görüştük nişan istedi diyorsun. sonrada görücü usulü iyi mi diye soruyorsun? bu ne yaman çelişki.

0|0
    0|0
    • Ayrı konular bunlar.. o zaman 20 yaşındaydım.. Şimdi 26, ilk anlattığım ozetti

• Bence görucu usulü evlilik daha güzel.

1|0
    0|0
  • Hayır değil.

0|1
    0|0
    • Sebep syle o zaman..

• Bunu eskiden olsa yorumlayamazdım. Karşı çıkardım ama artık görücü usulu ! <3

• Sen çift kişilik sin sanırım..

• Bence daha iyi

0|1
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum..

Erkekler Ne Diyor 2

• Eğer sizin başınızdan geçenler gibi düşünecek olursak tabikide görücü usulü daha mantıklı olabilir lakin bu herkes içinde geçerli olmayabilir.
    Bence de görücü usulü daha mantıklı çünkü o zaman eş daha sadık ve içten bir şekilde bağlanabiliyor.
    Ama diğer şekil evliliklerde örneğin bir aşk evliliğinde en ufak bir tartışma dahi boşanmaya yol açabilir.

0|1
    0|0
  • tabii ki kotu

0|0
    0|0
Yükleniyor...