Neden kendi işimizi yapmıyoruz?

İmam kalkmış askerlerin işine, siyasi kalkmış öğretmenin işine, manav marangozun işine, bakkal kasabın işine karışır oldu. Abi herkes kendi işini yapsa ne güzel olur değil mi? Herkes bilmediğine konuşur oldu ülkemizde.

1|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Herkes kendini alim sanıyor çünkü😀 Herkes kendi işinde uzmanlaşsa ülkemiz çok daha iyi yerlerde olurdu

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yillarca bunu soyledim 9 koyden kovuldum 10. Koye muhtar yapacaklar biliyorum

0|1
    0|0
    • Sen var doğru yolda yürü, yanlış eller, diller uzanır ama elbet seni anlayan biri çıkar karşına reis.

• Hakkisin herseyin hayirlisi iyi seyler gormuyorum ama

Kızlar Ne Diyor 4

• Çıkar dolu ülkem. Haddini aşmış insanlarla dolu. Bu sayede bir adım ilerleyemeyiz, ilerlemeyi geç birbirimize daha çok zarar veririz. Herkes biliyor bunu ama çıkarlar hep ön planda.

0|1
    0|0
  • Aynen haklısın
    Siyasetin S sinden anlamayanlar da işine baksa iyi olur
    Tabi bakacak işleri varsa :D

0|0
    0|0
    • Yav bak yine aynı şeyi yapıyorsun. Sen benim okuduğum kitapların ismini bile aklında tutamazsın. Ama inatla benimle mücadele içindesin yoluna baksan olmaz dini.

• Kitap okuman seni benden üstün kılmaz
      Mantık yürütemeyip sabit fikirleri savunmaktan başka ne biliyorsun?

• Tamam. Lütfen gider misin? Laf anlamıyorsun bunu çok denedim.

• Herkes kendi işini yapsa çoğu sorun halledilir zaten

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 5

• sanıyorum ki sebebi ülkemizde bilime olan ilgisizlik insanların neleri bilmediğini öğrenmesini engelliyor bir nevi her şeyi bilen cahiller yetişiyor ülkede

0|1
    0|0
  • Herkes kendi işinde en iyisini yapsın yeter

0|1
    0|0
  • hele biri var ki adam hem cumhurbaşkanı hem başbakan hem hem diyanet işleri bakanı hem genel kurmay başkanı, resmiyete dökemiyor sadece, elinden gelse resmiyete döker tamamen üstlenir

0|1
    0|0
  • Çok haklısın ama malum ülke şartları. Herkes nereden ekmeğini kazanırsa o işi yapmak zorunda kalıyo.

0|1
    0|0
  • İşi erbabına bırakmalı.

0|1
    0|0
Yükleniyor...