Lucid rüyacılar bir bakarmısınız?

Rüyada istediğim kişiyi yanıma getirmek için ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim (rüyada olduğumu anlıyorum fakat istediğim kişi yanıma nasıl gelecek)

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Rüyayı yatmadan önce kişiyi düşün ama stres yapma. Rüya içersinde kişinin görüntüsüne odaklan, biraz uğraşır isen başarırsın☺😊

0|0
    0|0
    • Yani karsımda diye hayalmi kurmalıyım gözlerimi kapatım biraz daha acarsan sevinirim

• Senin dediğin gibi düşündüm ve rüyamda gördüm çok ayrıntılı düşünmekten her rüyada lucid oldum biraz saçmalasada gayet iyiydi teşşekkür ederim yorumun için :)

• Gerçekten yardımcı olabildiysem ne mutlu bana☺😊

Kızlar Ne Diyor 3

• Lucid rüyayı bir dönem çok araştırmıştım. Parapsikolojiye de ilgim var zaten. Bahsettiğin şey, yani tam anlamıyla lucid rüyada olmak çaba gerektiren bir şey. Ciddi çalışmalar var bununla ilgili. Aç oku internetten, "rüyalarını kontrol etmek" başlığında aratarak. :)

0|0
    0|0
    • Çok araştırdım herkes isteyince oluyor diyor ama istiyorum olmuyor. Zaten genellikle rüyada olduğumu anlıyorum ve süre bazen uzun bazen kısa oluyor bunda sıkıntı yok ama sadece ıstedıgım kısıyı yanıma bı turlu getıremıyorum :)

• O "herkes" muhtemelen olayı yüzeysel araştırmış insanlar. Cidden kolay bir iş değil. Yıllarını harcayanlar var bu işlerde. Detaylı bir şekilde okumanı öneririm. Rüyadayken, farkındalık süreni uzun tutmaya çalış. :)

• Lucid rüya bu istihareye yatmak değil :D
    Herşey senin beyninde gerçekleşiyor lucid rüyanı denemeden önce gerçek yaşamda kendine simgeler bul mesela atıyorum kırmızı rengi görünce istediğin kişiyi düşün ve buna beynini alıştır, ne zaman kırmızı renk görsen o kişi aklına gelsin. Beyin buna alışınca lucid rüyanda da aynısı olacak ve o kişiyi görebileceksin..
    --Tabiki tahmin bunlar ama olma ihtimali yüksek.

0|0
    0|0
    • Peki sen böylemi yaptın?

• şu an bunları okuyanlar bize deli falan diyor olabilirler ama ben sadece lucid rüya alışma sürecini böyle yaptım. Inception filminden bikaç sahneden esinlendim :D
      Mesela bir türlü rüyada olduğumun farkına varamıyordum ve baktım hep rüyalarda benzer objeler görüyorum. Mesela "sokak tabelası" bunu gerçek hayatta ne zaman görsem rüyadamıyım diye kendime soruyordum ve bikaç ay içinde rüyamda "sokak tabelası" gördüm ve aynı soruyu sorduğumda rüyada olduğumun farkına vardım. Gerisi zaten lucid rüya teknikleri.

• Hmm anladım deli diyenleri takma onlar lucid rüyayı yaşasa mutluluktan kafayı yerler :)

• Yuz kere lucid ruya gordum yuzunde de birini yanima getirmeye calistim ama olmuyor. İyi ki bu soruyu gordum bugun yine denicem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Saçmaaa

0|0
    0|0
    • Git araştır öyle gel

• Bak kardesım rüyanda sevdiğin kişiyi yanında gördünmü hiç bilinçli olarak

• 3kez gördüm aşırı iyiydi görmek isterim arada ama olmuyor ben sana 3ünde de nasıl gördüğümü anlatıyım gece çok yorgunsun ya ve onu düşünüyosun falan ama baya yorgun her an uyuyabilir olucaksın 3kez yaşadım 3ünde de durum buydu ve düşünürken bir anda dalıyosun başka türlü göremedim bilinçli olarak

Yükleniyor...