Size de Oluyor mu Bu?

Ben nasil desem ki biraz yanliz takilmayi seven bir insanim. Kafam nasil eserse, canim ne isterse onu yaparim. Sanirim biraz da sessiz bir insanim. Bugun arkadasimla carsiya ciktik ve onun arkadaslariyla karsilastik bunlar konustu falan bir sure birlikteydik ama ben neredeyse hic muhattab olmadim. Konusmadim cunku ne konusabilirim ki yani? Onlarda cok sessizsin dediler. Bu benim icin bir hakarettir. Ben duzgun bir ortamda kendimi cok rahat ifade edebilirim ama bu sekilde bana "Cok sessizsin" demek acikcasi koydu. Gidip bir sempozyumda konusabilirim amma velakin kendi yasitim;pek yakin olmadigim bir insanla pek muhabbet devam ettiremem. Tek bir an icin demiyorum kendimi bildim bileli boyle. Hep insanlar beni sessiz biri olarak nitelendiryor. En yakin arkadasim "Senin beyninin icinde cok baska dusunceler var." Diyor mesela. Beni ciddi anlamda taniyanlar cok siradisi oldugumu soyluyor. Ama bu yeni tanistigim insanlar neden hemen bana asosyal kilifini takiyor? Sinir oluyorum. Allah askina ama ben yeni tanidigim bir insanla ne konusabilirim ki?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Yeni tanıştığın insanla özel birşey konuşmanı bekleyen yok. Gūnlūk hayata dair ūç beş kelam ve hal hatır sormak yeterli olur. insanlar konuşarak anlaşır bu da bir gerçek

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynen öyle bende öyleyim kendi ortamımda çok deliyimdir ama az tanıyanlar çok sessiz çok utangaç vs vs ne gelirse sallıyorlar işte sinir bozmaktan başka bir işe yaradıkları yok takma kafana seni tanıyan bilir eğer senin gibi dusunmeyen insanlar varsa arkadaşın falan çıkart hayatından parazit yapmasınlar kendimden biliyorum ileride büyük problemlere yol açıyorlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sessiz oldugunu kndin söylüyosun konuşmayan biri oldugunu bunu başkası söyleyince niye hakaret oluyoki :) , senin özellikleronde birini cok iyi tanimistim inan bana kimseyi mutlu edemessin böyle sadece kndince dogru saydıgnı yaşarsın okadar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Asosyal olmak ayıp bir sey degil ki sinir olasın

0|0
    0|0
    • Sessiz, utangac olarak gorulmek hosuma gitmiyor

• Aynı ben
    Biz doğal insanlarız
    Mış gibi yapamıyoruz

0|0
    0|0