Ne yapmalıyım sizce?

Olgun olmak için ne yapılmalı? Hani 18 yaşındayım mesela hareket davranış gibi neyden kacinmaliyim neyden ders cikarmaliyim? Nasıl özgüvenli olmalıyım?
Özellikle nasıl herkesle iyi anlasirim ve nasıl yakın arkadaş edinmeliyim? ( böyle bir soru soruyorum ama neyin ne oldugunun farkındayım aslında asosyal değilim açıkçası ama artık ezilen olmak istemiyorum arkamda olan insan olsun istiyorum o kadar )

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Şımarık olmamak her kadın için çok önemlidir
    Nerede ne zaman konuşacağına dikkat etmelisin
    Konuşurken aklını kullanarak doğru olduğuna inandığın gerçek yorumlar yapmalısın
    Ama kendini çok ağır başlı göstermende yaşına göre olgun karşılanabilir
    Yaşına göre davranman senin için her zaman daha iyi olur.
    Ama şu bir gerçek kendini bir anda olduğundan daha farklı bir kadın imajına sokman senin şu anki gerçek karakterinde belirgin ve hissedilir görülürsün.
    Çevren seni mutlaka fark eder.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kendin ol yeter. Bir başkası zaten istesen de olamamazsın. Etrafındaki insanlar daha sosyal daha çok arkadaşı olan ve ağzı daha iyi laf yapan vb olabilir ama sen de böylesin. Değişmek ya da farklı biriymişsin gibi görünmek yerine kendin gibi olursan her şey senin için daha kolay olur

0|0
    0|0
    • Bak doğru söylüyorsun ama hep başarımla kiskanildim gerçekten ve ben bundan bunaldim laf duymaktan sıkıldım. Millet ben başarılı olmayayım diye bazı şeyler benden hep saklandı. Ama ben bunları öğrenirken hep tek basimaydim. Bu ne olursa olsun üzücü bir durum. Artık kendimde farklı noktalarda hata arıyorum. Orda olgunluk yazıyorum ama olgun olmadigimdan değil bir hatam mi var onu bulmaya çalışıyorum. Özel olarak kimseyle vukuatim olmadı benim ama illallah ettim ben. Onlara açıkçası ödetmek istiyorum kisacasi kin almak istiyorum. Hep arkamdan konuştular benim diğerleri de hep on yargiliydi. Hiç arkadaşım yok diyemem ama arkamda olan yok desem daha dogru olur.

• Onları boş ver. Sen onlar gibi olmak Zorunda değilsin. En güzel cevap umursamamak olacaktır bence. Madem kıskanıyorlar ve çekemiyorlar doğru yoldasın demektir. Sen seni sevenlerle vakit geçir. Vaktini ve duygularını saçma sapan insanlar için boşuna heba etme

Erkekler Ne Diyor 4

• Anlamını bilmediğin kelimeleri kullanarak cümleler kur.

Haşırt.

0|0
    0|0
    • Pardon da karakterin de olgunluğu var akılı olan insan anlatılmak isteneneni anlar... gerçi senin için farklı bir olgunluk seçeneğine de açarız beyin olgunluğu gibi... geliştir kendini biraz beynin sınıfta kalmış
      Haşırt

• İşte bunun gibi cümleler kur aferin dediğimi anlamışsın dfsfjshs

• Hahaa kendkn ol

0|0
    0|0
  • Yalnız kal ve düşün

0|0
    0|0
  • Hanim hanim hanımcıkmı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Canım Şu an nasil hissediyorsan öyle davran büyüdüğün zaman küçülmek çocuk olmak isteyeceksin. Sadece kendini sev kimseye fırsat verme çok az insanla arkadaşlık kur yeter

0|0
    0|0
    • Kast etmek istediğim şu aslında yani hep başarımla kiskanildim gerçekten ve ben bundan bunaldim laf duymaktan sıkıldım. Millet ben başarılı olmayayım diye bazı şeyler benden hep saklandı. Ama ben bunları öğrenirken hep tek basimaydim. Bu ne olursa olsun üzücü bir durum. Artık kendimde farklı noktalarda hata arıyorum. Orda olgunluk yazıyorum ama olgun olmadigimdan değil bir hatam mi var onu bulmaya çalışıyorum. Özel olarak kimseyle vukuatim olmadı benim ama illallah ettim ben. Onlara açıkçası ödetmek istiyorum kisacasi kin almak istiyorum. Hep arkamdan konuştular benim diğerleri de hep on yargiliydi. Hiç arkadaşım yok diyemem ama arkamda olan yok desem daha dogru olur.

• Her seye evet deme. Herkese guvenme. Iyi niyetli ol fakat insanlarin bunu kullanmasina izin vercek kadar iyi niyetli olma

0|0
    0|0
  • Bence kendin ol, olduğun gibi davranırsan 10 adım önde olursun. Öz güven zamanla oluşur. Eger kendini seversen, insanları umursamazsan öz güven kazanırsın sanırım. Herkesle iyi geçinmek zorunda değilsin ama güler yüzlü olursan herkes seni sevebilir bence.

0|0
    0|0
  • Olgun ol.

0|0
    0|0
Yükleniyor...