9 parmaklı olduğum için benimle dalga geçtiler?

Arkadaşlar merhaba, 21 yaşındayım üniversiteye gidiyorum. Bundan 2 gün önce kampüste yanıma bir çocuk geldi ve benden hoşlandığını, benimle çıkmak istediğini söyledi reddettim. Okuldan çıktım eve gidiyordum arkamda da bu çocukla arkadaşı vardı, benim duyabileceğim bir şekilde arkamdan "bu kesin kendini parmaklarken içerde unuttu parmağını" diyip gülmeye başladılar. Duymamazlıktan geldim ama içim parçalandı o anda. İnsanlar neden bu kadar acımasız ya, neden istedikleri şeyleri elde edemediklerinde başkalaşıyorlar ben anlamıyorum ya, bir insanı hassas noktasından vurmak nasıl bir acizliktir?

3|0
19|51

En İyi Erkek Görüşü

• İşin bir de diğer tarafından bakarsak şerefsiz ve haysiyet yoksunu birinden kurtulmuşsun ve böylece insanlara ne denli dikkatli yaklaşmak gerektiğini görmüşsün.
    Sende bir patlak olmayabilir, sen her işini o dokuz parmakla da yapabilirsin ama sana bu hahpece davranışı yapanlar olmayan insanlıklarıyla hiçbir işi yapamazlar.
    Sen canını sıkma, gönlünü de ferah tut. Hayvanlık da kahpelik de yapanın yanına kalmaz asla...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Canım bu üni ortamı çok berbat bizim üni ortamı da öyle acayip acayip tipler sen o laf diyenlere aldırış etme Allah hepsini nasıl bilirse öyle yapsın bak benim beddualarım tutar beddua ederdim ama dediğim gibi Allah bildiği gibi yapsın onları insanlar acımasızdır terbiyesiz ve ruhsuzdur herkes o kadar kötü oldu ki nasıl bir yere geldik anlamadım. Benimde gözlerim bozuk mesela artık lens takıyorum gözlük takıyorum diye ne laflar söylerlerdi hiç aldırmadım ama sonra gördüm ki kendileri de gözlük takmaya başlamışlar =) Allahın sopası yok işte

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 50

• Olma bu kadar hassas. Parmağına kurban olsunlar senin ;)

2|1
    0|0
  • Sakın üzülme güzel kardeşim herkes o kadar şerefsiz değil, duymamazlıktan geldin ya o dahada kahroldu helal olsun yüz vermeyin şöylelerine.
    #TürkErkeğii

1|0
    0|0
  • Sahiden 9 parmaklımısın :D

Bu arada o lanet olasıca herifler ne cürretle bir bayan ile böyle dalga geçerler yaşlarından başlardan utansın terbiyesiz pislikler. Onu bırak bir insanı hastalığı ve kusuru ile dalga geçmek en büyük sahtekarlık ve şerefsizliklerden biridir.

0|0
    0|0
  • Onların mk sana bir şey olmasın. Hiç üzülme dünya üzerinde istediğini elde edememiş bir erkek kadar çirkef hiçbir yaratık yoktur. Sevinmen lazım bu kafadaki birine evet demiş de olabilirdin.

1|1
    0|0
  • Bir insanda bozuksa maya , ne ar tanır nede haya. Sen üzülme kardeşim üzülecek insanlar kanı bozuk olan insanlar. Artık aşın şu fiziki özellikleri !

2|0
    0|0
    • Normalde pek umursamam ama işin içine namus kavramını katınca çok zoruma gitti.

• Sen sıkma canını kardeşim etraf soysuz kaynıyor ne yapacaksın.

• Bunlar 0rspu çocuğu olduğu için herkesi kendi ile karıştırıyor.

• arkadaşım emin ol damdan düşenin halini en iyi damdan düşen anlar benim de bir gözüm doğuştan küçük bir gözüm benim içinde az demediler şaşı beş tek gözlü canavar Allah bilmiş te çarpış diye aldırış bile etmedim o yüzden sende takma o senin uğurun Allah öyle istemiş seni öyle yaratmış seni sevmiş yardan seninde sınavın o benimde sınavım o dert etme seni beğenen öyle beğensin onlar asıl akıl özürlü

0|0
    0|0
  • ne adi insanlar var ya.
    sıfır beyinliler

0|0
    0|0
  • Fazla kafana takma sist

0|0
    0|0
  • ALLAH böyle insanlardan bizleri korusun nasıl bir terbiyesizliktir bu ya !

2|0
    0|0
  • Sen yanlışlıkla hayvan taşıyan otobüse binmissin kardeşim onlar adına senden ben binlerce kez özür diliyorum

1|0
    0|0
  • Uzuvsuz insanlarla dalga geçen ucuz insanlar kaldı mı hala piyasada.

1|1
    0|0
  • Ul*n okurken sinirlendim be.

1|0
    0|0
  • Anne var erkek doguruyor anne var genelevde dogum yapiyor. Takma sen, fazla dokunmustur reddetmen

0|0
    0|0
  • Maslesef insanların çoğu böyle kalitesizler. Çok kırılgan olursanız çok uzulursunuz.

0|0
    0|0
    • Daha önce de başıma geldi parmağımla dalga geçmelerini yadırgamıyorum artık alıştım ama işin içine namus kavramını sokmaları çok zoruma gitti.

• Hadsiz pislikler..

• Aciz insanların kendini avutmak için son çareleri budur , takma kafana senin parmağın eksik ya beynin eksik olsaydı? Bu lafı eden güzel kardeşim gibi?

0|0
    0|0
  • böyle bir şeyi kabul edeceğini sanmıyorum ama istersen onu parmaksız bırakabilirim nerede olduğu önemli değil

0|0
    0|0
  • Ohaaaa ya :(

0|0
    0|0
  • O onların ayıbı insanlık tan nasip alamamış çağ dışı insanlar bunlar sen takılma hayat bu önünde geçireceğin bir yığın Zaman var beni anlayan yok diyorsan bile elbet bir gün biri çıkar karşına emin ol ve hayattan hiç bir zaman bağını koparmaya çalışma

0|0
    0|0
  • Kendinde söylemişsin işte ACİZLİK..
    Üzme tatlı canını. İnsanları böyle böyle tanıyacaksın. Daha neler neler çıkacak karşına.

0|0
    0|0
  • :) üzülme sen doğru ol öyle kal. Kimsenin yaptığı kimse de kalmaz.

0|0
    0|0
  • sadce teklifini reddettihin için buda en doğal hakkın tabi. cevabını yedirememiş aklı sıra senlşe dalga geçiyo sadece allah ona akıl fikir versin onu bildihi gibi etsin de çık işin içinden.

0|0
    0|0
  • ben 12 parmaklıydım arkadaşım bende askerliğe kadar maskara oldum elaleme... takma kafanı millette ne haysiyet kalmış, nede insanlık namına bir zerre...

0|0
    0|0
  • onların beyni yok güzel kardeşim sen takma onları

0|0
    0|0
  • Seni tanımıyorum ama sanırım yaşın 21. Artık bu tip şeyleri aşmış olman gerekir. O kişi, karşında o kadar aciz durumda kalmışki, tam bir karaktersiz olduğunu belli etmiş.

0|0
    0|0
  • tam bir Nihat Doğan klasiği : Benim Olmazsan Taciz Ederim

0|0
    0|0
  • kedi ulaşamayaağı ciğeri mundarlar senin için rahat olsun hırstan yapmş

1|0
    0|0
  • Beyin fakirleri.

0|0
    0|0
  • Bu ah onların yanına kar kalmaz

0|0
    0|0
  • çok affedersin özür dilerim ama espiri güzelmiş ordaki sesli güldüm :D şimdi sana gelirsek s k tir et gitsin zenginin parası fakirin çenesini yorarmış ;)

0|0
    0|0
  • niye reddettin peki
    ve nasıl reddettin?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 18

• Boşver kardesim senin parmagın eksik onların kalbi ve vicdanı eksik merhamete sahip olmayan zaten insan degildir

1|2
    0|0
    • İşte bu ablanın dediği gibi boş ver :) sen iyi niyetini kaybetme @soran

• @ErkeğinTesettürlüsü haksızlığa gelemiyorum kız kabul etse en iyisi oydu nedense. Sana ne diyorlardı kı

• Boş ver :)) bende gelemem ama böyle yazı olarak tepki veremem içim burkuldu ama o erkeklere sadece gülümserim çok kötü günler geçirmişler ki böyle tatmin oluyorlar Allah doğru yöne yönlendirsin.

• Şerefsiz

0|0
    0|0
  • acizler işte herkesin bir kusurunu bulurlar alisman gerek

0|0
    0|0
  • Allah boyle insanları uzak tutsun bizden... İnsanları zayıf noktalarından vurmaya çalışan , burnu Kaf dağında gezen o kişiler nerden bilebilirler ki bu kazanın onlarin da başına gelmeyeceğini? Allah ıslah etsin

1|0
    0|0
  • Nası üniversite öprencisi bunlar , nası bir düşüncesizlik saygısızlıktır bu yaa , ne olduğu belli o şahsın sen niye canını sıkıyosun ki

0|0
    0|0
  • Allah insani affeder ama kul hakki haric
    Senin kalbini kirdi ve o senin gonlunu almadan geberirse cevabini zaten alir hesap gununde
    Emin ol eksiklik degil kendini sıkıntıya da sokma

0|0
    0|0
  • Kendi küçüklüklerini kanıtlamışlar. Senin bir noksanligin yok. Onlarin beyinde noksanligi var. Ustelik sana teklif eden kişinin adamlığı da iyiymiş ve seni sevmediği kesin!..

0|0
    0|0
  • Beni bile üzdü bu ya..
    Senin parmak sayında eksik olabilir ama onların beyninde eksiklik var. Bu daha kötü

0|0
    0|0
  • Üzme canını sen bu bir eksik değil
    ama onlarda koca bir eksik ver
    o koca kafalarının içi boş.

1|0
    0|0
  • Insan cahil olunca yaptiklarina sasirmamak lazim nede olsa beyinleri kucuk kalmis zavalli onlara aciyorum

0|0
    0|0
  • İnsan değil ki onlar aldırma sen

0|0
    0|0
  • Emin ol bunu tek yaşayan sen değilsin.
    Hepimizin hassas noktalari ve kusurlari var.
    Senin parmagınla alakasi yok bunun.
    Bizim 10 tane parmağimiz olmuş da nolmuş?
    Yine alay edenler oluyor.
    Sıkma tatlı canını
    Her p*çin dediğine üzülürsek...

0|0
    0|0
  • 10. parmağımı ben onların popona sokarım kardeşim sen üzülme.

0|0
    0|0
  • Takma kafana öyle karaktersizler var.

0|0
    0|0
  • "kedi ulaşamadığı ciğere mındar der" hesabı adiliğinden ve şerefszliğinden kendini böyle tatmin etmiş canım üzme kendini..

0|0
    0|0
  • Keşke dönüp arkana aa evet bir parmağını senin içinde unuttum deseydin. Pislik ya 😤

0|0
    0|0
  • Böyle şerefsizlerde var işte en azından ne denli zavallı olduğunu kanıtlamış oldu

0|0
    0|0
  • Nasıl bir kaza geçirdin canın çok acıdımı anlatırmısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...