Başarının en büyük anahtarı size göre nedir?

Hayat, başlı başına sınav aslında degil mi hayatta kalmayı başarmak gibi..
Başarının en büyük anahtarı size göre nedir?

Hatta, dur size yardımcı olayım şablondaki kadar kolay degil mi zaten :)

Fakat yazıldıgı kadar kolay olmadıgının hepimiz farkındayız..
Peki hayata dair çeşitli hedeflerdeki başarınızın sizdeki anahtarı nedir?

• Hedefleri ve fikirleri hayal etmek, tasarlamak
    6% (1)40% (4)19% (5)Oy Ver
  • Planlı ve disiplinli çalışmak
    53% (9)20% (2)41% (11)Oy Ver
  • Moral ve motivasyonu saglamak
    18% (3)10% (1)15% (4)Oy Ver
  • Şablonu birebir uygulayabiliyorum ;)
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Düşünemiyorum, bilmiyorum
    6% (1)10% (1)7% (2)Oy Ver
  • Yoruma yazıyorum
    17% (3)20% (2)18% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
000000000000000000000000000000000
x0x0x0x0x0x00x0x0x0x0x0x0x0x0x

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Aklı doğru kullanmak önüne gelen fırsatları değerlendirmek bunlara % 70 dersek geriye kalan % 30 da şans..

0|1
    0|0
    • Şans konusu dogru tespit, herşeyi dogru yapsak dahi bazen istedigimzie ulasamıyorsak kader, şans bişeyler demek mantıklı, ben burada psikoloji, motivasyonu da önemli rol aldıgını düşünüyorum

• İlaç konusu sıkıntılı, sanayi devrimi sonrasında endüstriyel ilaçlar maalesf tarihteki cefakar bilim insanların emeginin buluşlarında ki faydaların aksine, şimdi yararından çok zararı var :/
      İnsan biraz da kendi doktoru olmalı diyorlar ya, belirli ölcüde dogru, dikkat etmek gerekiyor.
      Hedeflerinde başarılar dilerim, iş hayatına canını sıkma, önemli olan detaylarda bogulmadan büyük resimi okumaktır.

• Evet Malesef ilaçlar ticaret mamülü oldular.. teşekkür ederim güzel düşüncelerin için.. aynı şekilde bende başarilar dilerim.. :)

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 6

• hedefe duyduğun inanç

0|1
    0|0
    • Dogrudur, manıtklı C şıkkı..
      Aslında şuna inanıyorum, şablon net fakat asla kimse gerek psikolojik gerek fiziki şartlardan sebep, O döngüye uyum asglayamaz. Herkesin kısayolu vardır, acaba farklı neler çıkabilir, bunu arıyorum

• işinin rast gitmesidir. Kısaca Şanstır.

Herşey değildir ama çok şeydir şans. Herkes yeni işletmeler açıyor ama tutunabilen çok az kişi.

Ben web blog vb işlerle ugrastım zamanında. Gunde milyonlarca site açılıyor ve içlerinde kaliteli sayılabilecek derecede binlerce siteler var. Ama bir çoğu 2-3 sene aktif tutulup kapatılyıor.

Facebook'u facebook yapan, youtubu youtube yapan şanstır. Yoksa bunlar ilk düşünülmüş şeyler değildir yani. Yani yalnızca tutulanalr bunlar.

0|1
    0|0
  • birde kötü bir mevzu varsa oradan çıkış olabilidğince çabuk olmalı

0|1
    0|0
  • başarının anahtarı hunharca çalışmak. doğru şekilde doğru yolda devamlı gitmek gözlerin bozulana kadar iş başında uyuya kalana kadar başına ağrı girene kadar kafan ısınana kadar. devamlı çalışmak.

0|1
    0|0
    • Güzeldi, bilinçsiz çalışmakta devreleri yakabilir dikkat etmek lazım :)

• Calismak.

0|1
    0|0
    • Motivasyon, psikoloji de kimisine göre çalışmaktan daha ön plandaki faktör oluyor

• It gibi calismadiktan sonra ne tadi olur nede basari.

• Sabır bence.

0|1
    0|0
Yükleniyor...