Ülkedeki Din ayrımı?

ben kırgız göcmeni bir aileden gelıyorum dedem kırgız göçmeni ama annem ve annanem Neo-pagan oldukları için benimde dinim neo-pagan astrug. Kırgız olduğum için bir sorun cıkmadı ama paganım desem benı öldüreceklerınıı hissediyorum sosyal baskı falan

Not: Devleti kötüleyen kişiler yazmasın boşa, ben bilinçten bahsedıyorum sol sıyasetı yapmayın bana
:)
Bu Arada Yaşaşın Türk ırk'ım

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Yahu
    bir türlü anlayamıyorum... Az önce biri müslümanlara etmediği küfür kalmamış herkes alkışlıyor adamı.

Sende gelmiş diyursun ki müslümanlar dışlıyor.

Ben genelde müslümanlarin dışlandıgini görüyorum... Ne hikmetse bu

0|0
    0|0
    • ilk2 satırı okurkan tam sana katılıyorum dedım baktım son satırlarda bozmussun yani ben muslumanım dıyen veya allah muhammet diyen birinin linç edildiğini görmedim hiç senın dedıgın olay din değil mezhep veya dindarlık ve o kufredenlerın hepsi ''sol siyaset yapan komnst denilen takım''

• ben sadece sıradan olması gereken insan erdemini taşıyan bir yurttaşım bir insan evladı sovyetler birligi dönemini eleştiriyosa amerikancıdır o dönemde dünya 2 kutupdu bu konudada münakaşaya girmem bir dhaada bana 1000 insanda yazsa cevap verme ihtiyacı duymuyorum zaten ne demek istedigini bile anlamadım sizin döneminiz ve istediginizi yapıyosunuz dönem bizim olursa seni senin gibi düşünenleri hiç düşünmeden asarım sandalyeye tekme atmaya hazırım en büyük vicdan idamdır peki merhamet nerde diyceksin

• veya medeniyetsiz diyceksin işte sen dış güçlerin agzını kullanıyosun klasik amerikan liberalizmi buna kapitalizmin yedek lastigi denir merhamet medeniyet ve vicdan için yaparız bunları çünkü masum insanların kadınların ve çocukların kanına giren onları sömüren sokaklarda milyarlık arabalarla telefonlarla yabancı sigaralarla kotlarla hava atan güzel kardeşim sizsiniz biz degil gt laleligi yapma hertürlü agız var bende hiç düşünmem vururum seni

En İyi Erkek Görüşü

• Yok ya birşey olmaz korkma. Artık alıştık böyle şeylere birisi gelip voodoo yapıyoruz dese normal karşılarım.

0|1
    0|0
    • kahkaha attım :Dsa tut kanka

• şu an Türkiye'de islam iddia edenlerin yarısı pagan inancı taşıyor aslında yapılan hareketlere bakarsan. Gerçek islamla zerre alakaları yok 😊

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Kimse din ayrımı yapmıyor.

1|0
    0|0
  • Pagan’lar tanrılara kurban falan vermiyorlar mıydı ya? Din çoğu kişi için önemlidir ciddi bir ilişkide.

0|1
    0|0
  • Lanet olsun ırkcılık

0|0
    0|0
    • guru olmasan eig verecektım :Dsad

• asıl sağcılar din ayrımı yapıyor

0|0
    0|0
    • lütfen sağ sol akrıstırma ben komınıst fasıst dıye ayırım yapmam hain ya da vatan sever dıye ayırım yaparım

• sol siyaseti deyince üstüme alındım

Yükleniyor...