Annem facebooktan bir adamla tanışmış, çok değişti?

Arkadaşlar anneme ne kadar hissettirmesemde ona içten içe kızıyorum, babamdan bu zamana kadar ilgi görmedi nezaket görmediği için ilgi istiyor. O kadar güzel o kadar bakımlı bir kadın ki facebooka da fotoğraflarını atıyor. bir adam ondan hoşlandığını söylemiş o adamda evli üstelik annem bana bunları anlatıyor onun üstüne gitmiyorum o kadar öylesine bir şeydir diyorum ama annem çok değişti sürekli duygusal şarkılar dinliyor konuşmaları değişti kötü anlamda değil sürekli romantik konuşuyor adam ona duygusal şarkılar yolluyor annemde dinliyor ne yapıcam ben babamın haberi yok. Anne dedim lütfen ilerletme bunu hayır asla ilerletmem diyor öylesine bir şey diyor. Ama bu duygular gittikçe büyürse ne olur.

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Öylesine bir şey olmadığı ortada.
    Annenin ilgi ve sevgi beklediği de ortada.
    Bu işin sonunun iyiye gitmedigi de ortada.
    Patlat annenin facesini...
    Sevgi açlıgi, başına iş acmasin sonra :(

0|0
    0|0
    • Anneme o adamı engellemesini söyledim, onun bana zararı yok dedi. Şifresini biliyorum girdim engelledim bunu anladı ve lütfen aç dedi. Annemi üzmeye dayanamadım o öylesine gözümün içine bakıyordu nasıl kaldırıcağını bilmiyordu. bu zaten aramızda sır. Bitek benimle paylaştı. Geri kaldırdım...

• Rica ederim minik.
      Konuşmak istersen yazabilirsin...

• Hallettin mi meseleyi minik?

En İyi Kız Görüşü

• annenin yolu yol değil durması lazım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• İlerleyecektir zaten..

2|1
    0|0
  • Bu isler boyle bugun mesajlasirlar yarin bulusurlar zaman gecirirler hemde Annen bu konuda fazla kendini kaptirmis her ne kadar gecisi desede bu is ilerler senin haberin bilen olmaz! Hemde Annen bu tur olayi sana nasil anlatiyor utanc verici birsey sende birsey yapmadan bekliyorsun gercekten ilginc! Adamin amaci belli zaten evliymis annen ilen zaman gecirmek! Anneni uyar baktin halen devam ediyor Babani uyar yapacak birsey yok uzgunum.

0|0
    0|0
  • burada anneni değil babanı sucla ve yargıla bence ya baban eksık kalıyorsa annenen manevi olarak? aynanın karsısına gecıp bakmak kolay bırde ayna tarafından kendıne bak ? bilmem anlatabildimmi bayan gizemli :)

0|0
    0|0
    • Ne alakasi var? Belki evet Babasi ilen Annesinin arasi kotu olabilir ama bu illa boynuz takilacak diye birsey yok! Baktilar olmuyor bosansinlar boynuz yemek cok aci vericidir (heralde) cinayete bilen gider simdiden engellemesi lazim

• banamı mesaj atmak ıstıyorsun :)

• faceden playboyergn gmailcom ekle her turlu aklına takılan soruyu sor

• 5S kuralında eksik noktayı bul tamamlanması için birşeyler yapabiliyorsan elinden geleni yap. Annen eksikliklerini gidermeye çalışıyor ama yanlış yerde arıyor...

0|0
    0|0
  • Annen ilgi istiyor sonuçta

0|0
    0|0
  • Uvey baban olacak.

0|0
    0|0
  • ben olsam kör testereyle keserim

0|0
    0|0
  • Boynuza bileyliyor, babana takacak.

0|0
    0|0
  • Ateşle oynuyor sana yazık olacak

0|0
    0|0
    • buna nasıl engel olucam

• babanın düzelmesi kadınına sahip çıkması lazım aralarına aşk sevgi sokmalısın habersiz hediyeler yolla babam yollamış de çiçek falan aynı şekilde babanada herşeyi anlatman demek ayrılık demek

• boynuz yolda :)

0|0
    0|0
  • Boşansın onunki dava acsa baban nane yer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Annenin wifisini kes

0|0
    0|0
Yükleniyor...