Evleneceginiz erkekte aradgniz ôzellikler ve neyi olmasi gerekir. ve neler asla olmasin?

Ben tepki alcagimi biliyrm ama lutfn saygi gostern kiriterlerime...1. guzel ahlakli bunun icnde herseyi barindirixor. butun haramlardan kendini sakinan. durust. Saygi diycem ama bn yasima kadar hic saygili insan gormedim butun insanlari kasdediyorum saygi herkesin agzinda sakiz gibi ama kendi hic saygi gostermiyo. ve ayni benim mesebten olsun. dindar olsn ama bildklerinide hayatina uygulasin. yas benim icn sorun degil 2.-5 yas yukari assa olabilr. ha bndende buyuk olmasin. kabul ederse bnden kucuk olabilr. ruhen pskolojk saglikli olsn. oturucak bir dami olsun. ayagi yerden kesicek bir binek olsun. e saglam sigortali bir duzenli isi olsun. masabasi vya devletmemuru. vya mimar olsa keşke ama nerde. olmuyosada bankaci vya ozalitci bilisim teknolojilernde calisanda olabilr. tahsilli olsun. cunki bn lisans mezunuym.ôgretmn vya yonetici sirket sahibide olablr. Fiziksel olarakta; yakisikli karizmatik olsn gôzleri onmli anlamli bakan ve temiz ve duzgn beyaz disleti mutlaka olsun. temiz yuzlu olsn elleri parmaklari ince olsun ayakkari kucuk olsun zayif daromuzlu cubuk gibi karakuru biri olsun. Olmassa olmazim; Komkleskli olmasin ôzguvenli olsun derken onlabunla yatmayi ôzguven adamlik sanmasin. yurtdisi gezmeyle ortadogu gezende hepayni zihniyet mumkunse avrupa ulkelerini gorenlerden olsa. ya da kimileri gezmis ama hicbisey ôgrenememis insanlar bnden uzak dursun. bilgi asigi olsun. Kulturlu gorgulu olsun.. bence adamlik namuslu olmali kendi namuslu ariyosa once kendide namuslu olcek. he birde ses karizma olucak konusma duzgun olsun angarali siveli olmasin askerarkadasi ile konusrmus gibi konusmadin centilmen kibar ince olsun. hosgoru, merhametli vicdanli, Allahkorkusu hakkiyla olsun. kendine yapilmasini istemedgi seyi baskasina yapmasin. kisilik sorunlari olmasin. espirili duyarli dusunceli sorumluluk sahibi olsun vefali olsn. kinci ve inatci cmri olmasin. boyle bir insan bulamazsin cok sey istiyorsun diyollar. eminm sizde aynisini diyceksnz. Bulamasamda bu ôzell

Güncellemeler:
Evlenecegin erkekte aradiginiz ôzellikler ve neyi olmasi gerekir. ve neyi asla olmasin

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Nefes almalı

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence bulabilirsin olabilitesi olan birşey bence olumsuz düşünme bekle nirgün çıkar karşına elbet.. o gün sen onu kriterlerine uyabilecek seviyeye gel yeyer..

0|0
    0|0
    • Bn zaten o seviyelerde olmasam istememki. bnden assa biri ile evlensm de bni kurtarmiO. iyiside gelip beni bulmuyo kôtude kapimdan ayrilmiyo...

• Nasip kısmet bu işler kimisinin yüzü hiç gülmüyo kmiside hakettiğinden fazlasını buluyo.. Allahım vatdır bir planı vardır bir hayrı..

• Sizde bir rica etsem benim icn gercek samimi du edermisn

• erkekle evlenmeyi düşünmüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gizliden ciksaydina belki talip bulurdun...

0|0
    0|0
  • Pek özellik aramam ilgimi çekiyorsa tamamdır

0|0
    0|0
Yükleniyor...